Infor již za měsíc pořádá konferenci pro distribuční partnery z regionu EMEA

Společnost Infor, dodavatel podnikového softwaru, oznámila konání svého každoročního partnerského setkání EMEA Channel Partner Conference, tentokrát v portugalském Estorilu.Infor již za měsíc pořádá konferenci pro distribuční partnery z regionu EMEAKonference společnosti Infor s podtitulem „Business Beyond Boundaries“ je první akcí pro distributory této firmy, která následuje po ohlášení plánu zdvojnásobit obrat prostřednictvím partnerského prodeje v příštích třech letech s podporou sítě Infor Partner Network (IPN) uvedené v červnu tohoto roku.

Akce se bude konat v hotelu  Palacio Estoril v blízkosti Lisabonu ve dnech 4. a 5. 10. 2011. Na konferenci se setkají top manažeři společnosti Infor a distribuční partneři z regionu EMEA. Partneři budou mít rovněž první příležitost se setkat přímo s distributory řešení Lawson získaných nedávnou akvizicí.

Klíčovými řečníky budou Soma Somasundaram, senior viceprezident pro produktový vývoj, Jeff Abbott, viceprezident pro globální partnerství a distribuční prodej, a Jean-Philippe Pommel, viceprezident pro distribuční prodej v regionu EMEA.

Infor láká distribuční partnery na přínosy v podobě konkurenceschopných marží, nových výkonnostních bonusů a komplexních školících a certifikačních programů, včetně programu marketingových fondů.

Výrobce rovněž poskytne partnerům aktuální informace týkající se strategie v oblasti technologií a představí své poslední inovace. Redakce ChannelWorldu pro vás v příštím měsíci připraví reportáž z celé akce.

Zdroj: InforKomentáře