HuPi Distribution výhradním distributorem eMagCreator

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak spolehlivě zaujmout, oslovit a ideálně nadchnout nové klienty? A to vše navíc jednoduše, rychle a za rozumnou cenu?

HuPi Distribution výhradním distributorem eMagCreatorProdukt eMagCreator, který je od listopadu oficiálně dostupný i na českém trhu, přináší netradiční řešení tohoto problému pomocí využití elektronických katalogů.

Co je to elektronický katalog?

Elektronický katalog si můžete představit jako ten klasický papírový s několika výhodami navíc. Listujete jednotlivými stránkami, vše si můžete přiblížit nebo oddálit a po přečtení jej stačí zavřít a je pryč. Elektronický katalog ale navíc umožňuje i vyhledávání v textu, přizpůsobení vzhledu, nebo přiřazení klíčových slov nejen celému katalogu, ale i jednotlivým stránkám.

Při procházení internetu denně narážíme na stovky různých reklam, nejčastěji ve formě textu, více či méně zdařilých bannerů, nebo nežádoucích pop-up oken. Elektronické katalogy jsou ovšem jednou z mála věcí, které při procházení internetu zaručeně zaujmou, mají navíc oproti klasickým webovým stránkám jednu velkou výhodu – bezpečnost. Data v nich obsažena je prakticky nemožné abstrahovat a zneužít. Můžete si tak být jisti, že vaše informace jsou vždy v bezpečí a přitom k dispozici všem zájemcům.

Pokud chcete i vy využívat potenciálu, který elektronické katalogy nabízí, máte dvě možnosti. Tou první je strávit hodiny u počítače a vlastní katalog si pracně a zdlouhavě vytvořit například v programu Adobe Flash. Druhou, o poznání jednodušší a časově méně náročnou možností, je investovat do programu, který tuto „špinavou práci“ vykoná za vás. Do druhé kategorie spadá i dnes recenzovaný eMagCreator.

Představení produktu

eMagCreator sází na tři základní vlastnosti: rychlost, jednoduchost použití a efektní výstup. Nutno podotknout, že ve všech třech případech se mu dobře daří. Pojďme se ale na jednotlivé vlastnosti produktu podívat popořadě.

HuPi Distributon je exkluzivním distributorem produktu eMag creator pro český i slovenský trh.Už při spuštění produktu nás zaujme jedna ze zmíněných vlastností, a to jednoduchost použití. Uživatelské rozhraní je přehledné a doplněné všeříkajícími symboly společně s jednoduchými popisky. Na pracovní ploše se navíc po celou dobu práce s eMagCreatorem „vznáší“ dynamická nápověda, jejíž obsah se pravidelně mění a reflektuje přesně to, co uživatel právě dělá. Pokud tak narazíte na problém, není třeba složitě prohledávat celou databázi nápovědy, ale postačí jen přečíst pár řádek ve vedlejším okně a víte, na čem jste.

Katalogy jsou v produktu eMagCreator vytvářeny převodem zvoleného PDF souboru do HTML a Flash podoby. I PDF soubory velké několik desítek MB přitom nejsou pro eMagCreator problém a jejich elektronická verze je k dispozici maximálně během několika desítek vteřin.

Výsledný katalog je navíc automaticky uložen jako složka obsahující několik HTML a Flash souborů, které stačí nahrát na web a katalog okamžitě a bez problémů funguje. U většiny licencí je navíc možné využít možnosti hostovat vytvořené katalogy na rychlých a spolehlivých serverech a to navíc zdarma.

Po otevření a nahrání na server se katalog vytvořený eMagCreatorem zobrazí v novém okně a je s ním možné ihned pracovat. Katalog lze i dál upravovat a pracovat s ním pomocí funkce API. Ta posouvá celý katalog do zcela jiné dimenze, neboť do něj umožňuje vkládat aktivní prvky, jako jsou odkazy nebo dynamické bannery.  Pro prohlédnutí vzorového katalogu klikněte zde.

Licenční politika

Při koupi eMagCreatoru je možné se rozhodnout mezi dvěmi typy licencí – firemními a partnerskými. Hlavní rozdíl spočívá v účelu, za jakým si produkt kupujete. Jinými slovy, kupujete-li program pouze pro své vlastní, resp. firemní potřeby, ideálním řešením je firemní licence. Pokud hodláte eMagCreator používat pro produkci třetích stran, tedy jste grafik, nebo PR agentura, je naopak potřeba vybírat z partnerských licencí.

Zatímco firemní licence existuje pouze v jedné – ve všem neomezené – variantě, u partnerských licencí je situace složitější. Zvolit si můžete z licencí Quickstart, Professional a Unlimited. Jak už názvy napovídají, licence se budou v některých ohledech navzájem odlišovat.

Elektronické katalogy představují novou, neokoukanou a především velmi poutavou formu propagace, která dokáže na první pohled zaujmout. Screenshot eMag Creator.

Elektronické katalogy představují novou, neokoukanou a především velmi poutavou formu propagace, která dokáže na první pohled zaujmout. Screenshot eMag Creator.

Partnerské licence se konkrétně liší v jedné velmi podstatné vlastnosti, a tou je limit vytvořených a na web umístěných katalogů. Zatímco při zakoupení verze Quickstart lze vytvořit a nahrát jen 6 katalogů, u verze Professional se jedná už o 200 kusů a verze Unlimited je zcela bez omezení. Mimo limitu vytvořených katalogů nejsou mezi jednotlivými licencemi žádné významnější rozdíly.

Závěr

eMagCreator je velmi zajímavým produktem, který má potenciál posunout vaši propagaci o pořádný kus dál. Výhradním distributorem pro Českou republiku, střední a východní Evropu a Rusko je HuPi Distribution. Podrobnější informace o produktu, cenách, licencích a trial verzi získáte na www.hupidistribution.eu.Komentáře