HP uvedlo agilní software. Skupina plánuje další posílení

Zástupci divize HP Software představili na pražské tiskové konferenci novinku ze svého portfolia. Co dovede řešení HP Agile Accelerator a jak se zapojit do spolupráce se softwarovou divizí výrobce?Děsí vaše zákazníky změny ve vývojových projektech? Nasaďte u nich HP Agile Accelerator.Firma HP představila řešení HP Agile Accelerator, postavené na softwaru HP Quality Center a konzultačních službách HP Application Lifecycle Management. Novinka spravuje vývojové projekty od návrhu až po uvedení do provozu a zároveň má pomoci IT oddělením lépe zvládat činnosti v oblasti modernizace aplikací.

Účinnost a efektivitu změn ve velkých vývojových projektech pomáhá nový software zvládat pomocí předem definovaných pracovních postupů, konfigurací a uživatelských výkazů. Řešení také obsahuje např. zabudovaný modul pro plánování prostředků. Testování přitom umožňuje již během životního cyklu projektu, nikoliv až na jeho konci. Správcům projektu pak dává potřebné informace, jak neplánované změny ovlivní celkový výsledek projektu a jeho dílčí procesy.

Protože se agilní metodika stává klíčovým postupem při modernizaci aplikací, je pro zákazníky důležité vyvážit kvalitu, výkon a bezpečnostní standardy s potřebou rychlosti,“ uvedl na tiskové konferenci Andrey Koshcheev, CEE Solution Manager Business Technology Optimization Applications divize HP Software and Solutions a doplnil: „HP Agile Accelerator zkvalitňuje spolupráci mezi vývojáři, pracovníky oddělení zajištění kvality a zainteresovanými stranami, a pomáhá zákazníkům plnit jejich cíle při agilním vývoji bez kompromisů v kvalitě.

Více se o novém řešení dozvíte na stránkách HP Agile Accelerator.

Jak na prodej softwaru HP

Softwarová divize HP plánuje podle zástupců společnosti další intenzivní rozvoj a zajímalo nás proto, jak se zapojit do spolupráce. Partneři HP Software se člení dle jednotlivých produktových divizí: BTO (Business Technology Optimization), IM (Information Management), BI (Business Intelligence) a CMS (Communication and Media Solutions).

HP Agile Accelerator mohou nabízet pouze partneři divize BTO, kteří splňují podmínky akreditace v oblasti funkčního a výkonového testování aplikací, tedy jsou akreditovaní pro oblast applications.

Noví zájemci o prodej řešení nebo více informací, kteří splňují podmínky akreditace v oblastí applications, se mohou přihlásit na webové adrese softwarepartner@hp.com nebo u lokálního HP Software Partner Account Managera.

Podporu a nákup pak mohou poptávat u autorizovaných distributorů, kterými jsou v České republice DNS a Servodata. Pro oblast Information Managementu pak navíc ještě AT Computers, eD system Czech a Tech Data Distribution. Na Slovensku patří mezi autorizované distributory eD system Slovakia, Asbis SK a Avnet TS Slovakia.

Pokud by vás zajímala samotná akreditace, nebo podmínky partnerství zamiřte na stránky HP věnované základním informacím pro partnery. Registrace nového partnera se provádí zde.Komentáře