Google rozšířil partnerský program o premier úroveň

Google přidal do svého programu pro resellery nejvyšší úroveň s cílem rozlišit nejúspěšnější partnery v prodejním kanále a poskytnout jim odpovídající podporu.Google rozšířil partnerský program o premier úroveňGoogle stanovil novou úroveň ve svém partnerském programu pro resellery s nejvyšším obratem a nejspokojenějšími klienty. Google Reseller Program nyní zahrnuje tzv. Premium Resellery, kteří jsou o úroveň výše nad Authorized Resellery.

Pro zapsání do premier úrovně musí partneři dosáhnout určitých úrovní obratu, úspěchů u zákazníků a technických dovedností, uvedl Google na svém blogu.

Společnost však neupřesnila další detaily pro získání nejvyšší úrovně, a to ani na webových stránkách partnerského programu.

Další úrovně a kategorie v plánu

Google plánuje přidat také další kategorie do svého programu, aby lépe identifikoval specifické oblasti a odbornost jednotlivých partnerů.

S tím, jak naši reselleři nadále pomáhají klientům uspět, doufáme, že nové standardy pomohou zase jim posílit byznys poskytnutím jasných měřítek a požadavků na dosažení,“ napsal Jim Chow ze společnosti Google na firemní blog.

Podnikové produkty v Reseller Programu zahrnují Google Apps (nástroje pro spolupráci a komunikaci), Search Appliance (vyhledávací nástroje pro podniky), Google Earth Entrerprise (mapy).

Zdroj: IDG News ServiceKomentáře