Fujitsu a Oracle rozšiřují distribuční dohodu

Společnosti Fujitsu a Oracle oznámily rozšíření spolupráce při vývoji platformy Sparc a prohloubení dohody o distribuci, marketingu a podpoře prodeje.Fujitsu a Oracle rozšiřují distribuční dohoduOracle a Fujitsu rozšíří vzájemné testování produktů tak, aby zajistily spolehlivé fungování softwaru Oracle v prostředí kritických podnikových aplikací.

Společnosti oznámily záměr vyvinout v příštích třech letech nové servery řady M-series s 15krát vyšším výkonem než mají současné servery Sparc Enterprise. Tyto servery budou oba výrobci prodávat společně.

Společnost Fujitsu uzavřela distribuční smlouvu v rámci sítě Oracle PartnerNetwork, která jí umožňuje prodávat všechny produkty Oracle a stát se tak systémovým integrátorem a poskytovatelem řešení Oracle.

Jsme přesvědčeni, že naše partnerství se společností Oracle zvýší v globálním měřítku prodej našich produktů a služeb a bude znamenat dynamičtější řešení pro naše společné zákazníky,“ uvedl v tiskovém oznámení Masami Yamamoto, prezident společnosti Fujitsu.

Přehled řešení a služeb, které Fujitsu po rozšíření spolupráce s Oracle dodává, naleznete na speciálním webu Fujitsu. Podle webu PartnerNetwork Oracle spolupracuje se 40 partnery v České republice a s 9 partnery na Slovensku.

Zdroj: Oracle, ChannelWorldKomentáře