FrontRange spolupracuje s NetGuardem a hledá další partnery

Společnost FrontRange, která poskytuje řešení v oblasti řízení infrastruktury a IT služeb, uzavřela partnerství v českou firmou NetGuard. Prostor pro spolupráci s dalšími partnery je podle výrobce v České republice i na Slovensku. Jak se zapojit?FrontRange vstupuje na český trh prostřednictvím společnosti NetGuardFirma FrontRange Solutions, která dodává řešení IT Service Management (ITSM) a Infrastructure Management pro střední a velké firmy, včera oznámila uzavření partnerství s českou společností NetGuard. Nový partner se stal certifikovaným resellerem vybraných produktů z portfolia FrontRange a bude na českém trhu prodávat řešení pro řízení IT služeb a řízení infrastruktury.

Anton Kreuzer, výkonný ředitel FrontRange Solutions pro střední a východní Evropu, k partnerství s NetGuard v tiskovém oznámení uvedl: „Společnosti NetGuard umožníme pomocí transparentních procesů vyhledávat a řídit obchodní příležitosti, a proto se jako jejich partneři budeme moci plně koncentrovat na dodávky našich řešení zákazníkům. Hlavním cílem naší spolupráce s NetGuard je dosáhnout oboustranně výhodného růstu zákaznického portfolia a také zákaznické spokojenosti. Dosáhneme toho tím, že našemu partnerovi poskytneme intenzivní prodejní a technickou podporu, a dále dovednosti a přístup k našim produktům. Jsme si jisti, že společně dosáhneme stabilního růstu obratu.

Tomáš Mezník, ředitel NetGuard, k tomu dodal: „Netguard se od svého vzniku v roce 2004 zasvětil myšlence sladění různých IT služeb používaných v rámci firem s jejich skutečnými potřebami. FrontRange Solutions je silným mezinárodním hráčem na trhu řízení IT služeb a řízení infrastruktury. Čeští zákazníci proto jistě ocení, že se jejich software a propracovaný systém zákaznické podpory nyní prostřednictvím NetGuard dostane také k nim.

Příležitost pro další partnery

NetGuard je zatím jediný partner výrobce v ČR. FrontRange zde hledá resellery pro další dva produkty – Infrastructure Management a vlastní řešení Service Desk / Help Desk. Žádný partner zatím není na Slovensku. Zájemci o bližší informace o partnerství s výrobcem mohou kontaktovat přímo Ralfa Harta (ralf.hart@frontrange.com), ředitele prodeje FrontRange Solutions pro Rakousko a východní Evropu.

FrontRange působí ve 13 zemích světa a má 750 zaměstnanců. Do jeho portfolia patří kromě IT Service Managementu a řízení infrastruktury také VoIP řešení pro call centra (FrontRange Voice) a CRM řešení (GoldMine). V roce 2007 FrontRange koupila firmu Enteo Solutions a rozšířila tak svou produktovou nabídku o řešení client Lifecycle Management. V roce 2008 koupila firmu Centennial Software a posílila svou produktovou paletu o několik řešení z oblasti bezpečnosti a řízení softwarových zdrojů. Kompletní informace naleznete přímo na webových stránkách FrontRange.Komentáře