Fotbalové partnerské setkání PCS na zámku Berchtold

Společnost PCS, divize DataGuard, dodavatel bezpečnostních řešení Kaspersky, McAfee a Eset, uspořádala pro své zákazníky dne 15. 9. 2011 partnerské setkání, které proběhlo nedaleko Prahy na zámku Berchtold. Co pro partnery distributor připravil?

Fotbalové partnerské setkání PCS na zámku BerchtoldZleva Jiří Endršt, junior technical consultant, a rozhodčí Aleš Pikora, ředitel divize DataGuard, a Jan Vančura, ředitel PCS. Rozcvička týmu: Bohdan Vrabec, sales consultant, Jan Pergler, senior technical consultant, Jan Machník, sales manager, Jiří Endršt, junior technical consultant, a Michal Lukáš, technical consultant

Fotbalové partnerské setkání PCS na zámku BerchtoldCelý program včetně dopoledního přednáškového bloku pojal DataGuard jako fotbalový zápas.

Jednotlivá řešení firem Kaspersky, McAfee a Eset představili odborníci ve stylu fotbalového přenosu. Nechyběli hráči v dresech, komentátoři ani reklamní pauzy.

Ve sportovním duchu se neslo i odpoledne, kdy DataGuard uspořádal nohejbalový turnaj za přítomnosti českých a slovenských fotbalových internacionálů Fialy, Štambachera, Panenky a Dobiáše.

Účastníci si pak mohli z autogramiády odnést i jejich podpis. Jak se partneři na akci bavili si můžete prohlédnout na fotografiích níže.

Zdroj: PCS/Dataguard
Galerie
Komentáře