Eset vydává beta verze produktů pro Mac

Eset, výrobce ochrany před kybernetickými hrozbami, vydal beta verze nové generace produktů Eset Cyber Security a zcela nového produktu Eset Cyber Security Pro.Eset vydává beta verze produktů pro Mac Obě řešení přinášejí ochranu před aktuálními hrozbami pro platformu Mac a ochrání zároveň před útoky mířící na systémy založené na operačních systémech Windows nebo Linux ve smíšených sítích. Cyber Security beta a Eset Cyber Security Pro Beta nabízejí víc než tucet nových či vylepšených funkcí. Cyber Security Pro navíc obsahuje i osobní firewall a funkci rodičovská kontrola.

Skenovací systém Eset ThreatSense přináší detekční schopnosti potřebné pro zastavení známých hrozeb z napadených počítačů. Neutralizuje podle výrobce také nové útoky jako trojan Flashback, který nedávno infikoval více než 500 tisíc počítačů Mac. Ochrana je zdokonalena reputačním systémem na bázi cloudu Eset Live Grid.

„Používání platformy Mac je na vzestupu a kybernetičtí zločinci se této realitě rychle přizpůsobují. I když uživatelé Maců sami o sobě nejsou častým cílem útoků, mohou působit jako přenašeči infekce, která může infiltrovat jiné platformy,” uvedl v oznámení tisku Mario Turner, produktový manažer Esetu pro platformu Mac.

Vybrané nové funkce Eset Cyber Security Pro a Cyber Security:

  • Rodičovská kontrola (dostupná pouze ve verzi Pro).
  • Osobní firewall (dostupný pouze ve verzi Pro)
  • Skenování v režimu cloudu (Eset Live Grid)
  • Skenování webu a e-mailu
  • Kontrola přenosných médií
  • Cloudové statistiky

Eset zve uživatele počítačů Mac k veřejnému testování nových produktů, které jsou volně ke stažení na Eset.cz.

Pokud jste zaznamenali nějaké problémy s beta verzemi Cyber Security a Cyber Security Pro nebo chcete dát výrobci zpětnou vazbu, můžete využít formulář na této stránce: http://www.eset.cz/cz/beta/formular.

Zdroj: EsetKomentáře