ESET vydal sedmou verzi svých produktů pro domácnosti

Bezpečnostní řešení pro domácnosti jsou tu především od toho, aby uživatele chránily před všemi myslitelnými počítačovými hrozbami. Chcete-li svým zákazníkům nabídnout produkt, který jim zajistí ochranu i před těmi nejnovějšími a nejsložitějšími škodlivými kódy, vsaďte na nové verze ESET NOD32 Antivirus 7 a ESET Smart Security 7. (PR článek)

ESET vydal sedmou verzi svých produktů pro domácnostiKromě nepropustné hradby chránící před internetovou havětí navíc disponují řadou dalších užitečných funkcí a udržují si pověst spolehlivého a nenáročného pomocníka.

Antivirová společnost ESET vydala koncem září nové verze bezpečnostních produktů pro koncové zákazníky. Vlajkové produkty ESET NOD32 Antivirus 7 a ESET Smart Security 7 nabízejí zcela nové funkce pro posílení bezpečnosti, mezi které patří blokování zranitelností, pokročilá kontrola paměti a ochrana na sociálních sítích.

Oproti starším verzím ESET NOD32 Antivirus a ESET Smart Security je větší důraz kladen na boj proti nejnovějším, ještě neobjeveným hrozbám. Ty jsou čím dál sofistikovanější a odolnější proti běžným antivirovým programům.

Příkladem škodlivých kódů, které dokážou oklamat i zkušeného uživatele, jsou tzv. exploity. Jejich autoři hledají bezpečnostní mezeru v internetových prohlížečích a operačních systémech. Když ji najdou, mohou s její pomocí zcela nepozorovaně změnit funkčnost softwaru nainstalovaného v počítači, krást data uživatelů, případně zapojit PC do rozsáhlého botnetu podnikající další útoky. V posledních měsících kyberzločinci šíří také zašifrovaný software, který opět běžné antivirové programy těžce detekují.

Hlavní nové technologické funkce:

Exploit Blocker - novinková funkce verze 7, která chrání uživatele před vyspělými, cílenými, ne-generickými webovými útoky malwaru, eliminuje zamykání obrazovky, GPcode a ransomware. Blokování se zaměřuje na nejčastější typy útoků na internetové prohlížeče, PDF čtečky, e-mailové klienty nebo MS Office.

ESET Pokročilá kontrola paměti a Vulnerability Shield - zastavuje silně šifrované hrozby, jejichž cílem je vyhnout se odhalení. Funkce Pokročilá kontrola paměti představuje další úroveň bezpečnosti. Zlepšuje detekci malwaru a umožňuje efektivní prevenci před infekcí i v případech, v nichž se malware snaží skrývat šifrováním.

Díky schopnosti analyzovat zašifrované soubory přímo v paměti počítače mohou nové produkty účinně chránit před neznámými útoky škodlivého softwaru. Funkce Vulnerability Shield, dostupná pouze v ESET Smart Security 7, funguje na úrovni sítě a chrání před zneužitím známých zranitelností v síťových protokolech.

ESET vylepšil také funkci ESET Social Media Scanner, která existuje i samostatně. Vylepšený modul informuje a chrání před hrozbami nejen samotného uživatele, ale také jeho přátele či followery na sociálních sítích. Kromě lepšího skenování Facebooku je nyní ochrana rozšířena i na Twitter. Součástí produktu je Centrum zabezpečení, které zobrazuje aktuální úroveň ochrany osobních údajů na Facebooku a Twitteru a případně navrhuje změny v nastavení soukromí.

Zájemce o nové antimalwarové produkty nyní navíc můžete oslovit podzimní akcí 3 roky za cenu 2, kterou ESET připravil pro nové zákazníky. Ta je platná do 31. října 2013 a vztahuje se na nové elektronické licence pro všechny domácí i firemní produkty ESET s výjimkou balíčku ESET Family Security Pack. Zvýhodněnou nabídku lze kombinovat se slevami pro školství, zdravotnictví, neziskové organizace a subjekty veřejné správy a ZTP, ZTP/P. Nevztahuje se však na studentské slevy na ISIC/ITIC/ALIVE.

Akce 3 roky za cenu 2

Více si o detailech akční nabídky 3 roky za cenu 2 můžete přečíst na oficiálních stránkách ESET software nebo na ESET Partnerském portálu.

Zdroj: Eset
Úvodní foto: ESET Software

Komentáře