Eset spustil motivační program Eset Jackpot

Eset software, výrobce bezpečnostních řešení, spustil motivační program Eset Jackpot pro své prodejce. Chcete řídit Porsche, letět stíhačkou nebo jen toužíte po luxusní dovolené? Výhry se udělují každý týden. Jak program funguje a jak se zapojit?Nebezpečnou jízdu nyní můžete zažít díky prodeji bezpečnostního softwareEset Jackpot je dlouhodobý motivační program fungující na klasickém principu sběru bodů a odměn. Zároveň ovšem vnáší do vybírání odměn prvek hry, ve které můžete o své body přijít nebo za ně získat velmi lákavé odměny.

Za každé realizované elektronické prodeje nových licencí, upgrade nebo rozšíření licencí produktů Eset získáváte jako reseller body. Eset Jackpot byl přitom navržen tak, aby cenu mohl získat každý.

Převažují-li mezi zákazníky daného obchodníka licence na 1 PC - nevylučuje ho systém motivačního programu z možnosti výhry. Systém přidělování bodů totiž není určen na základě celkové částky prodeje, ale bere v potaz i váhu samostatné licence. Například při prodeji 6 licencí Eset Smart Security na 1 PC na 1 rok získá obchodník více bodů do hry než prodejem 1 licence Eset Smart Security na 11 PC na 1 rok. Za upgrade je přiznávána polovina bodů, které by byly přiděleny za novou licenci a za rozšíření pak čtvrtina bodů.

„Uvědomujeme si, že nejnáročnější je získat nové zákazníky a systém ohodnocování tomu odpovídá," uvedla pro ChannelWorld Petra Němečková, která je za motivační program Eset Jackpot zodpovědná.

Každý týden se můžete zúčastnit hry o hodnotné ceny. Vyhrává ten, kdo daný týden vsadí nejvíc bodů na aktuální cenu. Při sázce na vybranou cenu nevidíte, kolik bodů vsadili ostatní, ale pouze počet „protivníků", kteří se sázeli na cenu s vámi. Účast ve hře potvrzujete tlačítkem „Hraju" a následně vsázíte všechny nasbírané body. Vsazení jen části bodů není možné. Vyhlášení vítěze probíhá vždy v pátek ve 12.00 a jako sázející buď vyhráváte, nebo přicházíte o vše.

V prvních týdnech mohou obchodníci získat například zájezd pro 2 osoby na čtvrtfinále MS v ledním hokeji do Švýcarska, benzínovou sekačku, horské kolo Author nebo sadu nářadí Narex.

„Každý týden bude vždy jedna hlavní cena a uvažujeme také o vypisování speciálních akcí například za prodej Eset Mobile Antivirus nebo jiných produktů. Do budoucna máme připravenu širokou škálu cen, jako jsou poukázky na zájezd v hodnotě 50 tisíc korun dle vlastního výběru, zájezd na anglickou Premier League, zážitkové ceny typu řízení obrněného transportéru, let stíhačkou, letecký trenažér Boing 737, zapůjčení vozu Porsche a mnohé další. Věříme, že si mezi atraktivními cenami si vybere každý," prozradila Petra Němečková.

Do motivačního programu se můžete zapojit, jako obchodník partnera Esetu, zde. Motivační soutěž není určena pro Eset Partner Centra. Pokud ještě nejste zařazeni do partnerského programu Esetu, máte možnost provést registraci tady.Komentáře