ESET Security pro Kerio chrání současně e-mailové schránky i servery

Využívají vaši zákazníci pro zabezpečení a nastavení podnikových sítí řešení od společnosti Kerio? Antivirová společnost ESET právě pro ně vyvinula produkt ESET Security pro Kerio, který obsahuje antivirový a antispywarový plug-in pro Kerio Connect (protokoly SMTP a POP3) a Kerio Control (protokoly HTML a FTP). (PR článek)

ESET Security pro Kerio chrání současně e-mailové schránky i serveryNovinka spolehlivě filtruje veškeré přicházející spojení, a tím chrání firemní síť před známými i neznámými internetovými hrozbami. Vedle bezpečnostního produktu ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server tak můžete nabídnout špičkovou ochranu i zákazníkům, kteří využívají tuto alternativní ochranu e-mailu.

Nový produkt navazuje na obě předchozí verze ESET NOD32 Antivirus pro Kerio Connect a Kerio Control tím, že jejich funkce spojuje dohromady.

ESET Security pro Kerio obsahuje jediné skenovací jádro pro skenování v rámci obou produktů. Nabízí přitom plnohodnotnou ochranu na trasách mezi serverem a klientem. Jeho součástí je oceňovaná technologie ThreatSense, pokročilý systém, který sbírá podezřelé soubory se souhlasem uživatelů z celého světa a posílá je do virové laboratoře ESET.

Specialisté ESETu došlý vzorek analyzují, a pokud jde o malware, zařadí jej do nejbližší aktualizace virové databáze. Novinka, stejně jako další bezpečnostní produkty společnosti ESET, je tak stále připravena čelit i těm nejnovějším hrozbám.

Vedle toho nabízí produkt ESET Security pro Kerio plnou podporu pokročilé vzdálené správy ESET Remote Administrator. Ta zajišťuje kompletní přehled o stavu bezpečnosti a kontrolu všech řešení ESET v síti. Jde o centrální správu všech koncových zařízení včetně serverů a mobilních zařízení z jednoho místa, která nabízí kompletní přehled o zabezpečení sítě.

Výhodou oproti starším verzím je také plynulejší provoz. Tomu napomáhají možnosti vlastního nastavení prostřednictvím administrační konzole Kerio. Řešení samo čistí a maže všechny infikované objekty a přílohy a automaticky stahuje aktualizace z internetu nebo mirror serveru. Využívá přitom aktualizační pakety společné pro ostatní produkty ESETu.

 

Hlavní výhody ESET Security pro Kerio

 • Duální podpora produktů Kerio – Zákazníkům, kteří dosud používali řešení Kerio Connect i Kerio Control zároveň, nyní stačí nainstalovat jediný produkt ESET Security pro Kerio.
 • Bezpečná e-mailová a webová komunikace - Veškerý obsah používající protokoly HTTP, FTP a SMTP je kontrolován ještě předtím, než škodlivý kód stačí ohrozit koncové uživatele.
 • Ochrana serveru - Produkt obsahuje všechny nástroje a funkce, které jsou potřeba k plné ochraně serveru, a to včetně rezidentní ochrany a volitelné kontroly.
 • eShell - Spuštěním skriptu lze změnit konfiguraci nebo provést akci. Pomocí eShell je možné zautomatizovat celou správu bezpečnostních produktů ESET.
 • Filtrování dle pravidel - Nastavit pravidla můžete podle jména, velikosti souborů a typu souboru. To lze například využít pro optimalizaci skenování systému.
 • Nezatěžuje systém - Provedení naplánovaných úloh má na starosti přímo Threatsense engine, což výrazně snižuje zátěž systému.

 

Pravidla pro licencování

 • Nový produkt ESET Security pro Kerio je plně kompatibilní s oběma předchozími verzemi (ESET NOD32 Antivirus pro Kerio Connect i Kerio Control)
 • Pro ESET Security pro Kerio platí stejná licenční pravidla jako pro ESET NOD32 Antivirus pro Kerio Connect, tj. dle počtu e-mailových schránek.
 • ESET Security pro Kerio se prodává za stejnou cenu jako ESET NOD32 Antivirus pro Kerio Connect (mail). Zákazníkovi, který dosud používal obě řešení Kerio, nyní stačí si zakoupit pouze jediný produkt - ESET Security pro Kerio. Funkce, které zastával produkt Kerio Control, tak zákazník nyní získává zdarma.
 • Stávající zákazníci Kerio Connect i Kerio Control mohou již nyní upgradovat na nové řešení ESET Security pro Kerio zdarma.
 • Novinka běží pod operačními systémy Microsoft Windows Server 2012, 2008 R2, 2008, 2003 a Microsoft Small Business Server 2011, 2008, 2003, 2003 R2.
 • Podpora ESET Security pro Kerio se týká produktů Kerio Connect 7.4.x, 8.0x a vyšších, u Kerio Control jsou podporovány verze 7.4.0, 7.4.1 & 7.4.2.

 Zdroj: ESET softwareKomentáře