Eset s novou kampaní na koncové zákazníky

Eset, výrobce bezpečnostního software, odstartoval nový projekt, v rámci kterého nabídne kontrolu a odvirování počítače koncovým zákazníkům zdarma. Zavítá možná i do vašeho města. Jak bude léčení probíhat, a jak z akce můžete vytěžit?Eset virová ambulance míří možná také k vašim zákazníkům, prodáte jim plné verze?Eset Antivirová ambulance začala ordinovat poprvé v sobotu 18. 4. 2009 v Pardubicích. Další zastávka bude v květnu v Karlových Varech a v červnu v Jihlavě.

Posádku vozu počítačové záchranné služby tvoří vždy dva lékaři (techničtí specialisté Esetu) a dvě zdravotní sestry. Každému, kdo svěří svůj počítač (nezáleží, zda stolní počítač nebo notebook) do rukou techniků, získá během několika minut kompletní kontrolu a případné odstranění virových infiltrací. Kdo si nechá počítač zkontrolovat, získá navíc plnou verzi bezpečnostního softwaru Eset Smart Security na 60 dnů zdarma.

Eset Antivirová ambulance je přitom zdarma a každý uživatel si může nechat zkontrolovat libovolný počet počítačů.

Každý den vzniká přes 100 tisíc nových počítačových hrozeb a způsoby online kriminality se neustále zdokonalují. „Uživatelé často ani nevědí, že mají nakažený počítač, který je třeba i delší dobu v rukách internetového organizovaného zločinu. Zdarma proto provedeme kontrolu, počítač případně vyléčíme a nainstalujeme antivirovou ochranu," komentoval novou marketingovou akci  Jaroslav Fabián, marketingový ředitel Eset software.

Reselleři se na projektu zatím přímo nepodílí, ale do budoucna je možná přímá spolupráce s resellery v daném městě.

Oficiální prezentaci projektu a místa plánovaných zastávek najdete tady.

Antivirou ambulance pravidelně staví také na Facebooku, ve skupině Nemáme rádi viry.  Přidat se můžete zde. Celá kampaň je také podpořena rozhlasovými spoty, které namluvil Martin Stránský, český hlas Dr. House ve stejnojmenném seriálu.Komentáře