Eset otevírá pobočku v Košicích

Společnost Eset, výrobce bezpečnostního softwaru, zavádí přímé zastoupení na východě Slovenska. Vznikají tak nové pracovní příležitosti.Eset otevírá pobočku v KošicíchEset v roce 2011 dále rozšiřuje působnost. Po loňské akvizici košické firmy Comdom Software otevírá Eset ve východoslovenském městě také vlastní pobočku.

Ve druhém slovenském pracovišti chce společnost východoslovenským IT odborníkům poskytnout příležitost k odbornému růstu pod hlavičkou firmy specializované na softwarovou bezpečnost. Eset zároveň očekává, že mu lokální pobočka umožní využít výhody plynoucí z domácího prostředí.

Nová pobočka sídlí v Business Centre Košice (BCK) v centru města ve Štúrově ulici. Prostory o rozloze téměř 700 m2 se nacházejí 7. podlaží.

Kampaň na nové kolegy

Pro nově otevřenou pobočku v Košicích zároveň hledá nové zaměstnance, náborovou on-line kampaň spustí na Slovensku 1. 5. 2011. Cílem kampaně je rozšířit stávající tým o 15 až 20 nových členů. Zájemci o pozici vývojáře budou mít možnost řešit jednu z programátorských úloh sestavených odborníky z Esetu. Analytici z Malware Research Labu zase pro své potenciální kolegy připravili víceúrovňové crack.me.

Představu o typu připravovaných úloh můžou uchazeči získat na stránce www.3537.sk, popřípadě www.3537.cz, kde probíhala poslední kampaň pro Českou republiku.

Zdroj: Eset SoftwareKomentáře