Eset novým zákazníkům poskytne zdarma licenci až na tři měsíce

Společnost Eset v září uvede novou verzi produktů Eset Smart Security 5 a Eset NOD32 Antivirus 5. Zákazníkům, kteří si jej u vás objednají v předstihu, můžete až do uvedení na trh nabídnou verzi 4 zdarma.Eset novým zákazníkům poskytne zdarma licenci až na tři měsícePokud si noví zákazníci objednají 1–4 licence jednoho z produktů v předstihu, Eset jim poskytne program ve verzi 4 až do uvedení nové verze zdarma. Pokud tak nový zákazník využije této akce již nyní, může získat bezplatně až tři měsíce ochrany. Využijte akce jako prodejního argumentu.

Ochrana zdarma do spuštění nové verze je určena pro domácnosti, živnostníky a malé firmy. Akci mohou až do 15. 9. 2011 využít noví zákazníci, kteří si zakoupí maximálně 4 licence produktů Eset Smart Security 5 nebo Eset NOD32 Antivirus 5. Tuto nabídku je možné kombinovat se standardními slevami jako je sleva pro studenty či ZTP. Více informací o akci naleznete na webu společnosti Eset.

Obě aplikace, kterých se akce týká, nabízejí ochranu pro počítače domácích uživatelů, živnostníků a malých firem a využívají skenovací jádro Eset ThreatSense. Eset NOD32 Antivirus obsahuje moduly Antivirus a Antispyware a detekuje a likviduje známé i neznámé počítačové viry, červy, trojské koně, rootkity a další hrozby.

Koupí Eset Smart Security pak zákazník získává komplexní bezpečnostní balíček. Program obsahuje stejné vlastnosti a funkce jako NOD32 Antivirus, navíc je uživatel chráněn prostřednictvím osobního firewallu a antispamového modulu, který blokuje nevyžádanou poštu.

Vylepšení 5. verze

Verze 5 přináší řadu zlepšení a nových funkcí. Patří mezi ně cloudové hodnocení, rychlejší start počítače, účinnější ochrana paměťových médií, nové grafické prostředí a herní režim. Eset Smart Security 5 kromě těchto funkcí nabízí i posílený antispam, inteligentní firewall a rodičovský zámek, pomocí něhož mohou rodiče blokovat webové stránky s nevhodným obsahem. Obě aplikace se nyní nacházejí v testovací fázi beta. Pro podrobnější informace naleznete na webu Eset Smart Security 5 Beta, respektive Eset NOD32 Antivirus 5 Beta.

Zdroj: EsetKomentáře