Eset nabízí firmám „výkupné“

Eset software, výrobce bezpečnostního softwaru, nabízí bonus zákazníkům, kteří se rozhodnou přejít na jejich řešení. Jak nabídnout firemním klientům možnost zdarma získat delší platnost licence?Eset nabízí firmám „výkupné“Nabídka společnosti Eset je určena především pro malé a střední podniky. Firemním zákazníkům můžete od od 1. 2. 2011 do 30. 4. 2011 nabídnout možnost získat slevu na bezpečnostní řešení od Esetu. Sleva má podobu prodloužení zakoupené licence o dobu, po kterou platí licence jejich stávajícího bezpečnostního softwaru.

Spousta z těchto firem se rozhodne pro určitý bezpečnostní software, po čase ale zjistí, že jim z různých důvodů nevyhovuje. Nemohou si ovšem dovolit nechat licenci propadnout, a tak čekají, až jim vyprší platnost licence a teprve poté se rozhodnou pro konkurenční řešení. Proto Eset přišel s kampaní „Eset Výkupné,“ uvedl v tiskovém oznámení Jaroslav Fabián, marketingový ředitel společnosti Eset software.

Podmínky Výkupného

Nabídka platí při zakoupení 5 a více licencí produktů Eset ve verzi Business Edition, včetně serverových řešení.

Pro získání bonusu musí zákazník doložit platný doklad o legálním nabytí konkurenčního softwaru (např. kopii faktury s názvem produktu, počtem licencí a termínem expirace). Maximální doba prodloužení nové licence je 1 rok.

Další informace o akci naleznete na webu společnosti Eset.

Autorizovanými distributory produktů Eset je v České republice Eset software, na Slovensku jsou to Amenit, AT Computers, Eset Software a SWS.

Zdroj: Eset software, ChannelWorldKomentáře