Eset aktualizuje své produkty pro kompatibilitu s OS X Mountain Lion

Eset, výrobce proaktivní ochrany před kybernetickými hrozbami aktualizoval své produkty Cybersecurity pro Mac a NOD32 Antivirus Business Edition pro OS X, které jsou nyní kompatibilní s OS X Mountain Lion.

Eset aktualizuje své produkty pro kompatibilitu s OS X Mountain LionEset aktualizuje své produkty pro kompatibilitu s OS X Mountain LionEset Cybersecurity pro Mac a Eset NOD32 Antivirus Business Edition pro OS X byly vytvořeny speciálně pro Mac a využívají antivirové skenovací jádro ThreatSense. Oba produkty představují integrované řešení, které je kompatibilní s OS X Mountain Lion. Kombinace technologie společnosti Eset a OS X Mountain Lion poskytuje uživatelům Mac proaktivní ochranu před internetovými hrozbami za pomoci funkcí pro detekci hrozeb.

Aktualizovaná řešení při práci v OS X Mountain Lion nabízejí kompletní internetové zabezpečení, které aktivně detekuje a chrání před viry, červy, trojany, keyloggery, spywarem, malwarem a dalšími počítačovými hrozbami. OS X Mountain Lion obsahuje nové funkce, například Gatekeeper, který zabezpečuje stahování aplikací pro uživatele platformy Mac. Eset byl prověřen a potvrzen společností Apple jako vývojář aplikace rozšiřující vlastnosti funkce Gatekeeper.

Klíčové funkce Eset Cybersecurity pro Mac a NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X zahrnují uživatelské rozhraní a návod s tipy a triky pro uživatele. Technologie běží na pozadí, aniž by její aktivita měla jakýkoli dopad na celkový výkon systému, uvádí výrobce.

Další funkce Eset Cybersecurity pro Mac a NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X:

  • Virová databáze je aktualizována automaticky.
  • Vyžádané i naplánované skenování umožňuje skenovat úložná zařízení včetně archivů Time Machine.
  • Proaktivní detekce Mac a Windows virů, spywaru a dalších hrozeb s využitím technologie ThreatSense.
  • Vzhled rozhraní OS X.
  • Pokročilé nastavení pro zkušené uživatele umožňující ovládat hloubku skenování, vyloučení vybraných souborů a složek, nastavení úrovně heuristiky a mnoho dalšího.
  • Skenování přenosných médií včetně USB flashdisků, CD a DVD, paměťových karet, FireWire atd.
  • Bezplatná technická podpora stejně jako u ostatních produktů společnosti.
  • Správa v jakékoli síti pomocí Eset Remote Administrator (dostupné pro ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X).


Zdroj: Eset softwareKomentáře