Dimension Data v ČR směřuje k nejvyšší úrovni partnerství Check Pointu

Check Point Software Technologies, výrobce v oblasti zabezpečení internetu, oznámil, že společnost Dimension Data se stala certifikovaným partnerem pro Českou Republiku a usiluje o nejvyšší úroveň partnerství.

Dimension Data v ČR směřuje k nejvyšší úrovni partnerství Check PointuDimension Data v ČR směřuje k nejvyšší úrovni partnerství Check PointuV České republice získala Dimension Data status „Silver Partner“ společnosti Check Point. V nejbližší době by pak díky globální úrovni Gold měla tohoto statusu dosáhnout také lokálně.

Status„Global Gold Partner“, který Dimension Data drží celosvětově, je určený pro partnery, kteří na globální úrovni nabízejí unifikované bezpečnostní řešení založené na celé produktové řadě Check Point a současně poskytují vysokou úroveň technické podpory i odborných znalostí, uvádí výrobce v tiskovém oznámení.

Celkově Dimension Data dodává řešení Check Point v 51 zemích světa. S Check Pointem spolupracuje na globální úrovni již více než 10 let.

Jsme rádi, že můžeme představit společnost Dimension Data jako jednoho z našich významných partnerů pro Českou Republiku. Vynikající technická podpora a odborné znalosti o našich řešeních a produktech v kombinaci s logistickými schopnostmi a způsobem vedení zakázek jsou klíčem ke společnému úspěchu,“ uvedl Miloslav Lujka, channel manager pro ČR ze společnosti  Check Point Software Technologies, v tiskovém oznámení.

Check Point dodává své produkty a řešení výhradně prostřednictvím certifikovaných partnerů a distributorů v rámci svého partnerského programu PureAdvantage. Program partnerům zaručuje přístup k portfoliu bezpečnostních řešení společně s technickou, obchodní a marketingovou podporou.

O partnerském programu Check Point PureAdvantage Program naleznete v profilu společnosti Check Point nebo na www.checkpoint.com/partners.

Zdroj: Check PointKomentáře