Dell oznámil dostupnost AppAssure pro český trh

Společnost Dell oznámila partnerům, že řešení Dell AppAssure je nyní k dispozici se standardními skladovými čísly a lze je objednat běžnými způsoby. Jakou očekávat podporu a kdy budou první školení?

Dell oznámil dostupnost AppAssure pro český trhDell oznámil dostupnost AppAssure pro český trhVšechny obchodní příležitosti by měly být registrovány v rámci standardního programu registrace obchodních případů PartnerDirect, uvádí Dell.

Dell AppAssure, jehož akvizice se uskutečnila začátkem letošního roku, je čistě softwarové řešení zálohování pro serverová prostředí Windows (podpora Linuxu by měla být brzy k dispozici).

Dell považuje AppAssure za základní stavební kámen ochrany dat v celém svém portfoliu serverů a úložišť, proto jej také integruje s architekturou Fluid Data.

Objednávat jej můžete u autorizovaných distributorů, kterými jsou v ČR 100Mega Distribution, AT Computers, DNS a SWS. Na Slovensku mají kontrakt uzavřen Asbis SK, eD system Slovakia a WesTech.

Jakou můžete čekat podporu?

Řešení AppAssure v5 zahrnuje službu Dell ProSupport, která po celém světě (více než 100 zemí a 55 jazyků) zaručuje nepřetržitý přístup k odborníkům na zálohování a obnovu.

Partneři se nyní mohou přihlásit do prodejních a technických kurzů řešení Dell AppAssure prostřednictvím školicího portálu. Dell přidal také volitelné předměty v programech Storage Specialty a Server Specialty.

Jaká školení jsou k dispozici?

Kurz AppAssure Sales vám pomůže identifikovat příležitosti k prodeji zálohovacího a obnovovacího softwaru Dell AppAssure a pochopit klíčové technologie, jimiž se toto řešení odlišuje od jiných. Absolvovat jej můžete vlastním tempem.

Absolventi školení AppAssure Technical Overview se seznámí s technickým přehledem uživatelského rozhraní řešení Dell AppAssure a s postupy provádění základních funkcí softwaru.

Více informací naleznete u svého obchodního zástupce a na partnerském portálu PartnerDirect.

Zdroj: DellKomentáře