Dell oznámil akvizici Credant, výrobce řešení pro ochranu dat

Dekk se dohodl na akvizici společnosti Credant Technologies, jejíž řešení pro ochranu dat chce přidat do své nabídky IT zabezpečení pro podniky.

Dell oznámil akvizici Credant, výrobce řešení pro ochranu datDell oznámil akvizici Credant, výrobce řešení pro ochranu dat Společnosti Dell ani Credant Technologies nezveřejnily podmínky akvizice. Credant založený v roce 2011 se sídlem v Texasu prodává software a služby pro šifrování dat.

Šifrovací řešení má zabezpečit data při přesunu mezi počítači, mobilními zařízeními, USB disky, cloudovými služby a dalšími lokacemi. Credant nabízí řešení pro politiky ochrany dat napříč všemi platformami a tvrdí, že jeho software může existovat vedle současných podnikových systémů správy.

Credant uvádí, že zabezpečuje více než dva miliony koncových bodů napříč odvětvími četně obrany, zdravotnictví, médií a univerzit.

Dell uvedl, že použije tento software pro vylepšení zabezpečovacích funkcí počítačů Latitude, OptiPlex a Precision. Spolu s Credantem již Dell uzavřel OEM dohodu dříve, kdy používal technologii v produktech Dell Data Protectin/Encryption.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Dell, Credant Technologies

Komentáře