Dell Boomi rozšířeno o vytváření pravidel pro přesun dat

Kromě použití integrační služby Dell Boomi pro přesun dat z jednoho cloudu do jiného mohou uživatelé nyní vytvářet jednoduchá pravidla pro přesměrování dat do různých umístění.

Dell Boomi rozšířeno o vytváření pravidel pro přesun datDell Boomi rozšířeno o vytváření pravidel pro přesun dat Foto: © Woody - Fotolia.comPřidání podnikových pravidel je „zcela nový krok v produktech Boomi,“ uvedl Rick Nucci, technologický ředitel Dell Boomi.

Služba Boomi poskytuje organizacím způsob jak kopírovat data napříč různými veřejnými cloudovými službami jako Salesforce.com nebo RightNow, které bude brzy součástí Oracle.

Dell tuto službu akvíroval, když Boomi koupil v roce 2010.

V nové verzi, která bude uvedena v úterý, bude Boomi vybaveno lehkých enginem, který dokáže jednoduše vytvářet pravidla pro získávání podnikových dat z cloudu. V určitých případech může použití podnikových pravidel odstranit potřebu kupovat samostatný BPM (business process management) software, uvedl Nucci.

Engine pro pravidla může být použit na celou řadu úkolů. Data mohou být při vstupu do enginu testována proti předdefinovaným hodnotám nebo rozsahu hodnot nebo porovnávána s jinými daty uloženými v jiné cloudové službě. Na základě výsledků je pak rozhodnuto, co bude s daty provedeno.

Boomi bude také doplněno o nové nástroje, které mají pomoci s nasazením operací. Dell disponuje službou, která dokáže navrhovat různé funkce, jež mohou být přidány do integračních bodů. Pokud např. software vidí, že má databáze různé sloupce pro jméno a příjmení, navrhne jejich sloučení dohromady jako jediný řetězec nazvaný „jméno“.

Průměrný zákazník používá Dell Boomi k propojení 11 různých cloudových služeb a k provádění cca 600 transakcí mezi těmito službami denně, uvedl výrobce.

Zdroj: IDG News Service
Titulní foto: © Woody - Fotolia.com
Úvodní foto: © Woody - Fotolia.com

Komentáře