Databáze elektrotechnických výrobků pro EPlan Electric P8 a ELCAD podporuje Eaton

Eaton Elektrotechnika, výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, vytvořil databázi elektrotechnického sortimentu pro projektanty pro elektro-projekční softwary Eplan Electric P8 a ELCAD.

Databáze elektrotechnických výrobků pro EPlan Electric P8 a ELCAD podporuje Eaton Databáze elektrotechnických výrobků pro projekční programy EPlan Electric P8 a ELCAD podporuje EatonNyní je možné získat sortiment Eaton v datovém formátu pro elektro projekční software EPlan Electric P8 a software ELCAD. V rámci této přestavby produktové databáze Eaton byly rovněž aktualizovány výkresy ve formátech DWG (formát AutoCAD 20120) a DXF, které jsou zveřejněny a pravidelně doplňovány na stránkách Eatonu v sekci „Zákaznické centrum – M-Data & CAD-Data“.

Zde jsou nyní zařazeny i zmíněné katalogy přístrojů Eaton pro EPlan a ELCAD. Implementace všech katalogů do jednotlivých programů lze provést pomocí jejich specifických funkcí, které jsou vždy popsány v přiložených jednotlivých manuálech.

Databáze EPLAN Electric P8 obsahují aktuálně platné výrobky pro region Česká republika a Slovensko (výběr ze sortimentu). Databáze je vícejazyčná a jazykově závislé texty (popisy přístrojů) jsou v češtině, angličtině a ruštině. Pro většinu nejčastěji používaných výrobků jsou přiřazena symbolová makra, uvádí Eaton.

Přístrojům typu stykače a relé jsou přiřazeny funkční šablony. Databáze obsahuje grafická makra, tj. soubory s čelním pohledem na přístroj, pro osazování do rozváděčů, a odkazy na fotografie výrobků.

V databázi pro ELCAD Eaton aktualizoval data pro kategorie: Instalační přístroje, Průmyslové přístroje a přístroje xComfort.

Veškeré uvedené databáze produktů Eaton a návody k implementaci si mohou uživatelé uložit do počítače přímo na webové stránce hwww.eatonelektrotechnika.cz/podpora-katalogy_pristroju, tedy ve zmíněné sekci „Zákaznické centrum – M-Data & CAD-Data“.

Zdroj: Eaton
Úvodní foto: © nahariyani100 - Fotolia.com

Komentáře