Cosect láká na nový partnerský program

Společnost Cosect vznikla v roce 1999 za podpory Jihomoravského inovačního centra a Technologického inkubátoru. Nyní hledá partnery pro prodej svých bezpečnostních produktů a nabízí marži 30 až 45 %. Jak se zapojit?Discryptor v krabicovém baleníNejznámějším produktem Cosectu je bezpečnostní software DisCryptor, poskytující datovou bezpečnost pro běžné uživatele (DisCryptor Personal), i pro střední a velké firmy (DisCryptor Enterprise). Více se o nabídce českého výrobce dočtete na jeho webu. Cosect v současnosti hledá prodejní partnery v Česku i na Slovensku a vyjednává rovněž s distributory.

Budete-li se chtít stát partnerem Cosectu, stačí se zaregistrovat na partnerském portálu společnosti zde. Po zaslání a podpisu partnerské smlouvy budete zařazeni mezi bronzové partnery (Bronze). Získáte vstupní údaje do partnerské zóny, marketingové materiály a neprodejnou licenci produktu DisCryptor Personal zdarma.

Na webovém partnerském portálu naleznete přehled svých realizovaných prodejů, budete si moci stáhnout produktovou dokumentaci, ceníky, licenční podmínky a originál partnerské smlouvy. Samotná distribuce produktů probíhá formou zaslání elektronické licence přes partnerský systém. Další možností je klasická krabicová licence.

 

Následující přehled shrnuje jednotlivé úrovně partnerství, podmínky jejich dosažení a příslušné benefity partnerského programu:

  Bronze Silver Gold Platinum
Nutný obrat (za pololetí) bez limitu 50 000 Kč 100 000 Kč 1 000 000 Kč
Min. doba spolupráce bez limitu 3 měsíce 6 měsíců 12 měsíců
Úroveň technických znalostí základní (samostudium) technické školení technická certifikace (1 osoba) technická certifikace (2 osoby)
Partnerská provize 30% 35% 40% 45%
DisCryptor Enterprise ne ano ano ano
Uvedení partnera na webu výrobce (www.cosect.net) ne ano zvýrazněný zápis zvýrazněný zápis + logo


Komentáře