Comguard získal LogRhythm

Comguard, distributor s přidanou hodnotou v oblasti IT bezpečnosti, podepsal distribuční smlouvu s výrobcem LogRhythm. Jaké produkty výrobce nabízí a v rámci jakých řešení je chce Comguard prodávat?LogRhythm logoMezinárodní value added distributor (VAD) Comguard se podílí na expanzi LogRhythmu ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Ukrajina). S platností od února nabízí resellerům log management, log analýzy a event management řešení výrobce.

Jde o produkty, které získaly status „McAfee Compatible“ v rámci programu McAfee Security Innovation Alliance (SIA). Nabídku LogRhythmu chce proto distributor spojit především s portfoliem McAfee řešení jako compliance management system, nebo ePolicy Orchestrator.

Potřeba chránit data zvyšuje nutnost mít větší kontrolu nad tím, co se přesně děje ve firemních sítích. Security Information and Event Management řešení, jaké nabízí LogRhythm, poskytuje potřebné znalosti, jak toho dosáhnout. Od našich resellerů máme od začátku komunikace o začínající spolupráci se společností LogRhythm neuvěřitelně pozitivní ohlasy. Očekáváme velký růst zájmu o nové řešení jako je PCI DSS uvedené na náš trh v tomto roce,“ komentoval novou distribuci v tiskovém oznámení Jan Dymáček, výkonný ředitel společnosti Comguard.

LogRhythm ruku v ruce s trendy

LogRhythm poskytuje firemní log management a SIEM 2.0 řešení, která pomáhají firmám dodržovat regulační opatření, bezpečí jejich sítí a optimalizovat IT operace. Firma byla založena v roce 2003 se sídlem v americkém Coloradu, s evropským zastoupením a centrálou v anglickém Maidenheadu a s asijským provozem v Hong Kongu.

Podle analytické agentury Gartner SIEM trh vzrost v roce 2008 o 30 % a stejný příjem byl očekáván i v roce 2009. Na tomto růstu se podílel i trh střední a východní Evropy, který je pro nás důležitý. Zaznamenáváme zvýšenou poptávku od státní správy a samosprávy i od soukromých firem v regionu, kteří uznávají argumenty, že log analýza a event management mohou přinést zvýšení efektivity provozu i při dodržování regulací. Comguard je distributor s dobrou pověstí v regionu a jsme potěšeni, že můžeme s touto společností spolupracovat,“ uvedl dále k nové spolupráci Ross Brewer, viceprezident a výkonný ředitel firmy LogRhythm  pro region APAC & EMEA.

Více informací najdete na stránkách LogRhythm. Podrobnosti o produktech v češtině získáte na webové prezentaci distributora Comguard.

Pro více informací můžete kontaktovat také Karima Ifraha, který působí jako Channel Sales Manager ve firmě Comguard. Jeho kontakty najdete v profilu firmy Comguard ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře