Citrix Systems otevřel pobočku v České republice

Americká technologická společnost Citrix Systems působí na českém trhu už mnoho let, ale teprve v letošním roce otevřela v Praze svoji pobočku. Oficiální otevření kanceláří proběhlo v rezidenci amerického velvyslance v pražském Bubenči.Miloš Hrnčár (viceprezident regionu Eastern EMEA), Norman Eisen (americký ambasador), Paul Dobson, ředitel international corporate communications společnosti CitrixOtevření české pobočky společnosti Citrix se zúčastnilo přes šedesát hostů, převážně působících v IT odděleních klientů, či v partnerských firmách Citrixu.

Americký velvyslanec Norman Eisen zahájil společenskou událost přivítáním oficiálního působení společnosti Citrix Systems na českém trhu. Po úvodním slovu převzal roli moderátora Paul Dobson, ředitel international corporate communications společnosti Citrix.

Slovo si vzal také Miloš Hrnčář, viceprezident regionu Eastern EMEA: „Jsem opravdu rád, že po několikaletém působení na českém trhu se zájem o technologická řešení Citrix rozšířil i v České republice natolik, že nejen průběžně rozšiřujeme náš tým, ale současně v Praze oficiálně otevíráme vlastní kancelář. Citrix má silnou tradici v oblasti technologických a podnikatelských inovací a se zvyšujícím se zájmem o virtualizaci desktopů nám nové kanceláře pomohou při dynamickém rozvoji a růstu na trhu s virtuálními počítačovými technologiemi. Chceme být blíže našim partnerům a zákazníkům, kteří projevují stále větší zájem o bezpečná řešení nabízející možnost pracovat kdekoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv přístroje.“

Důležitost lokální pobočky ChannelWorldu potvrdil také Thomas Huber, ředitel pro prodejní kanály v regionu EEMEA. Partnerská základna je podle něj v České republice dostatečně velká. Hlavním úkolem bude nyní partnery více specializovat, prohloubit spolupráci a motivovat k aktivnímu prodeji a dodávkám řešení.

V září letošního roku byla při příležitosti „Welcome Back to Work - Business Cocktail“, organizovaného Americkou obchodní komorou na Slovensku, otevřena také kancelář společnosti Citrix Systems v Bratislavě.

Zdroj: Citrix, ChannelWorldKomentáře