Citrix kupuje Zenprise, získá správu mobilních zařízení

Společnost Citrix oznámila, že uzavřela dohodu o akvizici Zenprise, výrobce řešení pro správu mobilních zařízení (MDM). Podpoří tak oblast řešení pro BYOD.

Citrix kupuje Zenprise, získá správu mobilních zařízeníCitrix kupuje Zenprise, získá správu mobilních zařízeníPodle podmínek kontraktu včetně schválení regulátorem očekává Citrix uzavření akvizice Zenprise v průběhu prvního čtvrtletí roku 2013. Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

Po uzavření této akvizice plánuje Citrix integrovat řešení Zenprise pro správu mobilních zařízení se svými produkty Citrix CloudGateway a Me@Work pro správu mobilních aplikací a dat.

Tato kombinace má Citrixu umožnit dodávat komplexní řešení v oblasti správy mobilních zařízení, aplikací a dat z jedné, integrované produktové linie určené pro zajištění podnikové mobility, uvedl výrobce v oznámení.

Citrix plánuje zkombinovat sílu MDM se schopností spravovat mobilní aplikace a data napříč libovolným mixem uživatelských zařízení a nabízet toto řešení jako komplex od jednoho výrobce.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: Citrix, Zenprise

Komentáře