Citrix kupuje App-DNA pro usnadnění přechodu na virtualizaci

Společnost Citrix oznámila akvizici svého pantera App-DNA, který se zabývá migrací aplikací a jejich správy.Citrix kupuje App-DNA pro usnadnění přechodu na virtualizaciCitrix by měl dokončit akvizici App-DNA do konce roku 2011. Částku transakce společnost nezveřejnila. Technologie App-DNA má napomoci realizaci záměrů Citrixu v oblasti transformace desktopů.

Cílem nákupu je urychlení procesů v oblasti zavádění virtualizace desktopů na celopodnikové úrovni, uvedl výrobce.

Produkt App-DNA AppTitude má organizacím umožnit zhodnotit stávající portfolio aplikací a připravit plány pro jejich migraci.

Zjednodušení přechodu na SaaS

Citrix chce tímto produktem pomoci zákazníkům získávat informace, které jim pomohou držet se plánu a rychleji implementovat strategii pro doručování desktopů a aplikací jako službu.

„Platforma AppTitude provádí analýzu aplikačního portfolia v organizaci za účelem včasného odhalení případných problémů při instalaci nebo provozu aplikací,“ uvedl Citrix v tiskovém oznámení.

AppTitude dále umožňuje prostřednictvím integrovaných nástrojů upravovat aplikace pro migraci a před nasazením je zapouzdřit ve formátech Microsoft Windows Installer (MSI), Microsoft App-V nebo Citrix XenApp.

Zdroj: Citrix
Komentáře