Cisco chce koupit síťovou analytiku Truviso

Společnost Cisco oznámila, že plánuje akvírovat Truviso – výrobce nástrojů pro analýzu sítě v reálném čase s cílem pomoci uživatelům zefektivnit provoz.

Cisco chce koupit síťovou analytiku TruvisoCisco chce koupit síťovou analytiku od TruvisoCisco koupí Truviso za blíže nespecifikovanou sumu. Společnost se sídlem v Kalifornii umožní platformě pro správu sítě Cisco Prime analyzovat streamovaná data. Výrobce plánuje spojit tým Truviso se svou skupinou Cisco Network Management Technology.

Truviso tvrdí, že dokáže analyzovat až 500 000 datových záznamů za sekundu. Cisco Prime sbírá síťové statistiky, které umožňují IT oddělením získat kompletní obrázek o provozu v síti. Truviso analyzuje síťový provoz v reálném čase, což uživatelům umožňuje získat okamžitý přehled o využití sítě.

Podnikový zákazníci a poskytovatelé služeb chtějí lépe porozumět „exponenciálně rostoucímu“ množství dat v sít, aby mohli zlepšit provoz a služby a poskytovat business inteligence v reálném čase, uvádí Cisco.

Truviso bylo založeno v roce 2005 a zaměřuje se na odstranění potřeby agregovat, ukládat, organizovat a získávat data před jejich analýzou. Technologii využívají mimo jiné reklamní sítě, výrobci podnikového softwaru a weby s e-komercí. Truviso nabízí také značkové analytické dashboardy na zakázku.

Zdroj: IDG News Service
Komentáře