Cisco chce koupit BroadHop, jde o čtvrtou akvizici za měsíc

Cisco tento týden oznámilo záměr koupit společnost BroadHop vyvíjející servery pro správu sítě a software pro operátory.

Cisco chce koupit BroadHop, jde o čtvrtou akvizici za měsícCisco chce koupit BroadHop, jde o čtvrtou akvizici za měsícPodmínky akvizice firmy BroadHop nebyly zveřejněny. Za poslední měsíc jde již o čtvrtý nákup společnosti Cisco (Cariden, Meraki, Cloupia).

Produkty BroadHop poskytují kontrolu politik a službu správy pro operátory mobilních i pevných sítí. Cisco uvádí, že akvizice pomůže zákazníkům z řad operátorů flexibilněji kontrolovat a personalizovat své sítě a služby.

BroadHop by měl také podpořit příjmy ze služeb tím, že umožní koncovým uživatelům nakupovat customizované balíčky prémiových služeb.

BroadHop již byl poskytovatelem služeb Wi-Fi a partnerem Cisco. Technologie pro kontrolu politik je v souladu se strategií Cisco One Network, která má umožnit softwarovou správu sítě skrze aplikace, politiky a orchestrační nástroje.

BroadHop bude integrován do skupiny Cisco Service Provider Networking Group, která spadá pod Shaileshe Shukla, viceprezidenta a generálního ředitele skupiny Software and Applications.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: Cisco, BroadHop

Komentáře