Check Point kupuje Dynasec

Check Point Software Technologies, výrobce řešení v oblasti zabezpečení internetu, oznámil akvizici společnosti Dynasec, poskytovatele řešení pro vládní regulace, řízení rizik a dodržování předpisů (governance, risk management and compliance - GRC).Check Point kupuje DynasecAkvizice společnosti Dynasec rozšiřuje vizi 3D Security společnosti Check Point a umožňuje podnikům vidět bezpečnost jako podnikový proces, který kombinuje bezpečnostní politiku, lidský faktor a nástroje na prosazování bezpečnosti, uvedl Check Point.

Akvizice společnosti Dynasec pomůže organizacím urychlit cestu k 3D Security tím, že zákazníkům převede legislativní požadavky do IT bezpečnostních politik, které odpovídají zaměření jejich hlavní obchodní činnosti.

Nabídka společnosti Check Point bude zahrnovat bezpečnostní, obchodní a poradenské služby, spolu s easy2comply Dynasec GRC softwarovým řešením, které poskytuje sadu GRC scénářů s vestavěnými osvědčenými postupy, přizpůsobitelnými pro stovky norem, uvedl výrobce.

Hlavní výhodou řešení easy2comply má být schopnost zavést technologii za méně než dva týdny.

Dynasec je izraelská společnost, která byla založena v roce 2004 a má zákazníky ve více než 20-ti různých zemích v řadě různých odvětví, včetně finančních služeb, elekomunikací, státní správy, energetiky a zdravotnictví. Celá transakce by měla být dokončena během příštího měsíce. Podmínky akvizice nebudou zveřejněny.

Zdroj: Check PointKomentáře