CA Technologies otevřela informační partnerský portál

Partneři společnosti CA Technologies mají nově k dispozici on-line databázi znalostí a informačních materiálů, které jim mají pomoci při poskytování služeb stávajícím zákazníkům a akvizici nových.

CA Technologies otevřela informační partnerský portálPartnerský portál CA TechnologiesSpolečnost CA Technologies oznámila spuštění tzv. CA Service Assurance Partner Solution Center. On-line centrum funguje jako zdroj informací pro obchodní partnery v oblasti řízení výkonu aplikací, managementu infrastruktury a řízení provozních služeb. Informace mají sloužit jak k udržení stávajících, tak ke získání nových klientů. Nejsou však zatím dostupné v českém jazyce.

Partneři v informačním centru naleznou například stručný přehled obsahu jednotlivých produktů CA Technologies včetně jejich ukázek. Díky nim si mohou vybrat ty aplikační balíčky, které by měly nejlépe vyhovovat potřebám jejich zákazníků.

Informace dostupné na portálu mají podle prohlášení společnosti partnerům pomoci optimalizovat chod IT služeb a náklady na ně vynaložené.

Podpora pro prodejní týmy

Produkty portfolia CA Service Assurance reprezentují klíčovou linii naší společnosti v České republice. Nové Partner Solution Center je dalším z nástrojů jak umožnit našim partnerům rozšiřovat kompetence a dovednosti v této atraktivní oblasti a v České republice s rozsáhlou partnerskou sítí je to jednoznačně velmi pozitivní zpráva. Cílem je rozšířit dovednosti partnerů v tzv. End-to-end měření poskytovaných IT služeb, které představuje hlavní trend ve zvyšování efektivnosti IT, uvedl v tiskovém oznámení Karel Schmidtmayer, country manager společnosti CA CZ.

CA Service Assurance Partner Solution Center se nám bude již v nejbližší době hodit pro spolupráci s našimi zákazníky. Zdroje zprostředkované CA centrem pro zajištění služeb nám umožní lépe připravit naše prodejní týmy pro co nejlepší komunikaci při zdůrazňování přínosů aplikací CA Technologies,“ doplnil k uvedení centra Stephen Galbraith, viceprezident společnosti Empowered Networks.

Více informací zjistíte buď přímo na webu CA Service Assurance Partner Solution Center nebo na e-mailové adrese: CApartners@ca.com.

Zdroj: CA TechnologiesKomentáře