AVG pokračuje ve spolupráci s Money Business

Společnost AVG Technologies, výrobce bezpečnostního softwaru, letos pokračuje pod sloganem „Ty nejlepší věci jsou v životě zdarma!“ ve spolupráci se funkovou skupinou Monkey Business.  Ondřej Krejčoves – Monkey Business, JR Smith – AVG Technologies, Matěj Ruppert – Monkey Business  Na krátké tiskové konferenci oznámil J. R. Smith, generální ředitel společnosti AVG Technologies, že navazují na spolupráci se hudební skupinou Monkey Business z roku 2010, kdy společně oslavili 10. výročí a také v roce 2011 uspořádají dva koncerty.

Dvěma tisícům fanoušků AVG nabídne vstupenky na koncerty zdarma. Lístky na první koncert budou distribuovány v květnu systémem výběru na internetových stránkách AVG, přes sociální média a pomocí stažení nebo aktualizace AVG Free. Tyto aktivity mají podle společnosti pomoci šíření povědomí o on-line bezpečnosti.

Hodně lidí v AVG miluje hudbu a je mezi nimi hodně fanoušků Monkey Business, což byl jeden z důvodů pro naši spolupráci,“ vysvětlil J. R. Smith médiím.

Matěj Rupert, frontman kapely omluvil Tonyu Graves, kterou údajně kvůli nedostatečné ochraně napadl speciální vir a nemohla se proto zúčastnit.

První koncert s názvem Návrat kvartálních pijáků se uskuteční 26. 5. ve Žlutých lázních. Jako speciální host je pozván Charlie Straight. Další je naplánován na 15. 12. jako tradiční vánoční akce v Lucerně.

Zdroj: AVG Technologies, ChannelWorldKomentáře