AVG otevřelo výzkumné centrum v Brně

AVG Technologies, výrobce bezpečnostního softwaru, otevřel nové výzkumné centrum pro 400 zaměstnanců s možností dalšího rozšíření. Celkem tři budovy se nachází v komplexu Spielberk Office Centre v Brně.Hlavní budova Recepce

AVG otevřelo výzkumné centrum v BrněAVG oslavilo 10 let softwaru AVG Free otevřením nového výzkumného centra 23. listopadu 2010.

Toto nové výzkumné centrum nám pomůže ve stálém náboru nejschopnějších, nejvzdělanějších a nejzkušenějších lidí, kteří nám pomohou v našem globálním růstu. V tomto úsilí chceme využít našeho postavení prvotního světového poskytovatele volně dostupného antivirového software a jedné z největších světových bezpečnostních firem,” uvedl v tiskové zprávě J. R. Smith, generální ředitel AVG Technologies. „Věříme, že tento nejmodernější areál podpoří nejen naše hodnoty v oblastech inovace, týmové práce a efektivity, ale i potenciál k dalšímu růstu softwarového průmyslu v České republice.”

Brno má pozoruhodnou infrastrukturu a naše výzkumné a vývojové týmy v regionu jsou plné prvotřídních talentů,” dodal Karel Obluk, technický ředitel AVG Technologies. Výrobce si od Brna slibuje také potenciál dalších lidských zdrojů, které může získat z blízkých univerzit s absolventy v oblasti technologií a softwaru.

Fotografie nového centra AVG, které sídlí na Holandské 4 v Brně, naleznete ve fotogalerii níže.

Zdroj: AVG Technologies
Galerie
Komentáře