AT Computers s distribucí Novellu

AT Computers, distribuční dvojka na českém a slovenském trhu, významně posílila své portfolio specializovaných softwarových řešení. V České republice i na Slovensku získala firma distribuci značky Novell.Novell je známý především svými open source projekty, nyní v České republice a na Slovensku rozšiřuje distribuční síťNovell se angažuje v řešeních a systémech pro provoz síťových služeb, datových center i pracovních stanic, a při správě identit. Nabízí produkty pro týmovou spolupráci a řešení správy infrastruktury IT.

„Právě uzavřený kontrakt je pro nás novou cestou k partnerům nabízejícím komplexní řešení infrastruktury. Na straně druhé, Novell díky AT Computers získává kvalitní distribuční síť a nadstandardní technickou podporu při zajištění prodeje," uvedl v oznámení o nové distribuci marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Pokud produkty Novellu svým zákazníkům nabízíte nebo uvažujete o rozšíření svého portfolia, věnujete určitě pozornost také aktuálním akčním nabídkám výrobce.

Distributory Novellu v České republice jsou tedy AT Computers a SWS. Na Slovensku jde o AT Computers SK a eD system Slovakia.

Pokutovým manažerem značky se stal v ATC Marcel Koch. Jeho kontakty najdete tradičně ve vyhledávači distributorů v profilu AT Computers (nejprve se přihlaste).Komentáře