Asseco Solutions dokončilo akvizici Arcon Technology

Asseco Solutions, výrobce informačních systémů, získává po akvizici Arcon Technology získává práva k systémům Safír a Safír Plus. Zaměstnanci koupené firmy přešly do týmu Asseco Solutionsa. Jaké má nyní cíle a priority?

Asseco Solutions dokončilo akvizici Arcon TechnologyAsseco Solutions přebírá kompletní tým z ARCON TechnologySpolečnost Asseco Solutions, výrobce podnikových informačních systémů Helios, oznámila převzetí kompletního týmu  Arcon Technology dodávající systémy pro řízení výrobních podniků.

Jejím zaměstnancem se k 20. 2. 2012 stal i Jan Mlejnský, dřívější ředitel  Arcon Technology. Asseco přebírá též veškerá práva k systémům pro oblast výroby Safír a Safír Plus.

Podle Asseka je cílem této akvizice posílení postavení systémů Helios na trhu specializovaných softwarů pro výrobní firmy.

Jako svou aktuální prioritu nyní Asseco udává zajištění kontinuity zmíněných informačních systémů a podpory všech současných uživatelů. V dlouhodobém plánu prý společnost hodlá vyvinout novou generaci softwaru pro řízení výrobního podniku v rámci portfolia systémů Helios.

Zákazníci Safíru mají nyní v rodině Helios před sebou jistotu budoucnosti s podstatně rozšířenými možnostmi. Společně s týmem Helios budeme pracovat na zajištění rozvoje software pro výrobní podniky v opravdu výjimečné kvalitě, přičemž nemenší důraz klademe i na systémovou podporu a služby,“ doplňuje Jan Mlejnský ve zprávě pro média.

Zdroj: Asseco Solutions
Komentáře