Asseco nabízí affiliate program pro Helios

Společnost Asseco Solutions zahájila od dubna affiliate program Helios, založený na odměňování provizí za propagaci produktů prostřednictvím webových stránek. Partneři si mohou vydělat za zprostředkování.

Asseco nabízí affiliate program pro HeliosAsseco nabízí affiliate program pro HeliosPartnerský affilate program pro Helios je určen pro vlastníky webových stránek, kteří chtějí jejich prostřednictvím vydělávat. Principem spolupráce je zprostředkování obchodu ve prospěch provozovatele, společnosti Asseco Solutions. Odměnou za takto zprostředkovaný obchodní případ je podle Asseka zajímavá provize.

Partnerem programu může být kterýkoli externí subjekt, ať už fyzická osoba - podnikatel nebo právnická osoba, jenž se do programu zaregistruje a souhlasí s jeho obchodními podmínkami.

Po úspěšné registraci obdrží partner na e-mail a bannery, které poté umístí na své webové stránky. Prostřednictvím bannerů si potenciální zákazník stáhne trial či demo verzi programu z rodiny systémů Helios. Pokud jej produkt zaujme a zakoupí jej, je partnerovi na účet připsána provize.

Mezi výrobci ERP systémů v České republice je Asseco Solutions prvním, který využívá tento způsob partnerského prodeje svých systémů, uvádí společnost v oznámení.

Zdroj: Asseco Solutions
Komentáře