Arrow ECS distributorem produktů Trend Micro pro ČR i SR. Ostatní končí

Trend Micro, výrobce bezpečnostních produktů a řešení, oznámil podpis distribuční smlouvy pro Českou a Slovenskou republiku s value added distributorem Arrow ECS. Významně tak změnil strategii v prodejním kanále. Co nabídne nové spojení partnerům?



Vladimír Jelen, Channel Account Manager Trend Micro pro region CZ/SK/HUPůvodní síť distributorů Trend Micro tvořenou společnostmi DNS a RRC-CZ v Česku a eD system Slovakia na Slovensku s platností od dubna společnost Arrow ECS na základě nadnárodního rozhodnutí plně nahradila. Změna platí například i pro Maďarsko.

Rozhodnutí o spolupráci s Arrow ECS se netýká jen České a Slovenské republiky, ale i dalších evropských zemí. Společnost Arrow ECS, která už je distributorem Trend Micro v celé řadě evropských zemí, se specializuje na poskytování podnikových řešení a služeb zaměřených na ukládání dat, síťové zabezpečení, podnikový software, virtualizaci a přístupovou infrastrukturu. Arrow ECS je také předním distributorem VMware a její znalosti a pochopení virtuálního prostředí z ní činí ideálního partnera Trend Micro, který může zákazníkům nabídnout integrovaná řešení umožňující organizacím bezpečně využívat obchodní přínosy virtualizace,“ vysvětlil hlavní důvody a cíle změny pro ChannelWorld Vladimír Jelen, Channel Account Manager Trend Micro pro region CZ/SK/HU.

Strategický tah má tedy posílit prodej řešení Trend Micro určených pro prostředí virtualizace a cloud computingu. Podle výrobce půjde aktuálně hlavně o vlajkové řešení Trend Micro Deep Security pro rozšířenou ochranu v rámci dynamických datových center. Řešení je určeno přímo pro platformu VMware a úzce integrováno s rozhraními API VMware vSphere, ESX/ESXi a VMsafe.

S čím pomůže Arrow ECS?

Virtualizaci označují za trend shodně přední analytické agentury jako IDC, nebo Gartner. Že se nemýlí, dokazují i poslední zveřejněné výsledky firmy VMware, která v prvním čtvrtletí zvýšila příjmy o 35 %. Arrow ECS má přitom s budováním virtuálních prostředí dlouhodobé zkušenosti. Trend Micro tak získá přístup k partnerům, kteří se touto oblastí zabývají.

Kromě aktivní spolupráce a podpory stávajících prodejních partnerů nám nový distributor umožní přístup k novému prodejnímu kanálu a k novým partnerům v oblasti vizualizace, který chceme společně intenzivně rozvíjet,“ potvrdil Vladimír Jelen.

Affinity partnerům Trend Micro nabídneme technické workshopy Install, Touch and Understand. Už v květnu se zaměříme na produkt Deep Security (bezpečnost v prostředí VMware), v červnu pak na produkty Worry Free (Internet a WEB security pro SMB segment). Školení připravujeme i pro partnery, kteří nejsou zapojeni do sítě Trend Micro. Půjde o květnový seminář, na kterém seznámíme resellery s produktovým portfoliem Trend Micro a v červnu navážeme seminářem o přínosech bezpečnostního řešení Deep Security,“ upřesnil pro ChannelWorld Milan Bartek, marketingový manažer Arrow ECS.

Pokud máte zájem o více informací, můžete se spojit s prodejním specialistou značky Milanem Habrcetlem. Jeho kontakty najdete ve vyhledávači distributorů v profilu Arrrow ECS (nejprve se přihlaste). Více informací o produktech získáte na stránkách Trend Micro. Termíny školení a další kontakty hledejte přímo na stránkách Arrow ECS.


Zdroj: Trend Micro, ChannelWorld







Komentáře