Apprise Software otevřel pobočku v Brně. Konkurovat bude s ERP

Američtí vývojáři počítačových programů Apprise Software si vybrali Brno pro svou první pobočku v Evropě. Kromě služeb pro globální zákazníky chtějí oslovit i tuzemský trh. Nebrání se přitom prodeji přes partnery.Apprise Software otevřel pobočku v Brně.  Apprise Software, výrobce korporátního softwaru pro výrobce a distributory spotřebního zboží, rozšířil své pobočky v Severní Americe, Číně a Austrálii o Českou republiku. Z Brna chce nabízet globálním zákazníkům využívajícím její ERP software evropskou podporu v oblasti služeb, podpory i programového a obchodního servisu.

Otevření pobočky v Brně nám výrazně usnadní spolupráci a podporu našich globálních zákazníků, kteří působí na evropských trzích,“ uvedl v tiskovém oznámení o nové investici Jeff Broadhurst, prezident společnosti Apprise Software. Podle aktuálních plánů bude na vývoji softwaru v Brně pracovat 100členný tým.

Prodej i přes partnery

Společnost Apprise Software si Českou republiku vybrala v konkurenci několika zemí a svůj software plánuje nabízet i v České republice a na Slovensku. „Většina obchodů s naším softwarem je realizována napřímo, ale partnerské síti se nebráníme,“ uvedla na dotaz ChannelWorldu Linda Szemlová ze společnosti Apprise Software.

Cílené aktivity směrem k tuzemským partnerům se tak očekávat nedají, ale individuální zájemci s vazbami na společnosti obchodující se spotřebním zbožím mohou u Apprise se zájmem o spolupráci uspět.

Apprise je multinárodní, multijazyková aplikace zaměřená na globální společnosti obchodující se spotřebním zbožím. ERP software je dostupný v téměř deseti jazykových mutacích, mezi které zatím čeština ani slovenština nepatří. Výrobce používá aktuální technologie jako Microsoft .NET, bezdrátovou správu skladů, radiofrekvenční identifikaci a podobně.  Hlavními konkurenty řešení výrobce jsou aplikace Microsoftu, Oraclu a SAPu. V případě ČR a SR pak také další významní tuzemští hráči. Více informací najdete na globálních stránkách Apprise Software.

Zdroj: CzechInvest, Apprise SoftwareKomentáře
K tomuto článku není připojena žádná diskuze.