AdvaICT si vybrala AT Computers

Softwarový výrobce AdvaICT se rozhodla vstoupit do modelu prodeje přes distributory. Výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko se stalo AT Computers.

AdvaICT si vybrala AT ComputersAdvaICT si vybrala AT ComputersAT Computers oznámilo, že od 1. 10. 2011 získalo kontrakt na výhradní distribuci značky AdvaICT pro český a slovenský trh.

Svým obchodním partnerům nabídne řešení pro správu počítačových sítí, které má snižovat náklady na ICT infrastrukturu a zvyšovat bezpečnost počítačových sítí.Řešení využívá behaviorální analýzu počítačové sítě, která monitoruje celkové chování zařízení na síti.

AdvaICT je českou společností poskytující řešení v oblasti monitorování, správy a bezpečnosti počítačových sítí. Její produkty a služby doplňují běžné bezpečnostní a dohledové nástroje (firewally či antiviry). Společnost se soustředí na oblasti monitoringu výkonu (Network Performance Monitoring), bezpečnosti datových sítí (Network Security) a dohled nad uživateli a aplikacemi (User and Application Control).

Mezi její řešení pro malé firmy patří služba NetHound, pro střední firmy výrobce nabízí FlowMon ADS - systém detekce anomálií a nežádoucího chování v síti. Do velkých firem dodává řešení MyNetScope NSM Solution pro všechny fáze zajištění bezpečnostního monitoringu datové sítě.

ATC dodá i školení a další služby

Obchodní partneři se mohou s produkty a službami AdvaICT seznámit i na školeních a partnerských akcích AT Computers.

Součástí distribučního kontraktu je i spolupráce při poskytování kompletního poradenského servisu, možnosti představení produktu přímo u zákazníka, provedení analýzy potřeb zákazníka a implementace řešení, uvedl distributor.

„Společně jsme připraveni nabídnout zákazníkům nejen tyto špičkové produkty, ale kompletní služby při jejich nasazení a plný support i po zakoupení,“ uvedl v tiskovém oznámení Petr Škrla obchodní ředitel AdvaICT.

Produktovou manažerkou značky AdvaICT je Monika Svobodová. Kontakty na ni naleznete v profilu AT Computers (nejprve se prosím přihlaste).

Partnerem společnosti AdvaICT je v České republice také Agora Plus.

Další informace o společnosti, řešeních a definici partnerské spolupráce naleznete přímo na webu AdvaICT.

Zdroj: AT Computers, ChannelWorldKomentáře