AC Dynamics Network: dodávky Microsoft Dynamics s podporou od AutoContu

Společnost AutoCont představila síť AC Dynamics Network pro partnery, kterým umožní za její podpory dodávat podnikové systémy Microsoft Dynamics. Jaké výhody nabízí?AC Dynamics Network: dodávky Microsoft Dynamics s podporou AutoContuAutoCont představil novou partnerskou síť AC Dynamics Network, kterou spouští za podpory společnosti Microsoft. Je určena pro prodej a implementaci podnikových informačních systémů Microsoft Dynamics na českém a slovenském trhu.

Partneři, kteří se zapojí do této sítě, budou moci svou nabídku rozšířit o podnikový ERP a CRM systém Microsoft Dynamics a využít přitom obchodní, technickou a realizační podporu společnosti AutoCont CZ, která jim zároveň nabídne záštitu.

Členství v síti AC Dynamics Network je výhodné jak pro stávající dodavatele systémů Microsoft Dynamics, tak i pro dodavatele jiných, zejména lokálních ERP systémů či pro firmy uvažující o rozšíření nabídky o kvalitní ERP systém,“ uvedl AutoCont ve zprávě pro média.

V té dále AutoCont píše: „Stávajícím lokálním dodavatelům systémů Microsoft Dynamics přináší členství v AC Dynamics Network zejména přístup k oborovým řešením, rozšiřujícím modulům a produktové podpoře spolu se zázemím silného partnera s 15ti lety zkušeností s dodávkami  informačních systémů.

Petr Janoušek, vedoucí AC Dynamics Network, věří, že vznik této nové partnerské sítě přispěje ke zvýšení úrovně a stability ERP systémů na českém a slovenském trhu. Podle něj v konečném důsledku bude přínosem zejména pro koncové zákazníky a uživatele, kteří prý ocení vyšší kvalitu služeb a funkčnost podnikových systémů, kterou by měla nová partneská síť na český a slovenský trh přinést.

Více informací o řešeních Microsoft Dynamics zájemci naleznou na webu společnosti Microsoft.

Zdroj a úvodní obrázek: AutoCont CZKomentáře