Aastra Mx-One certifikována pro Microsoft Lync

Společnost Aastra, poskytovatel řešení podnikových komunikací, oznámila, že systém pro řízení hovorů Aastra MX-One lze nyní integrovat s platformou Microsoft Lync.Aastra Mx-One certifikována pro Microsoft LyncSystém Aastra MX-One určený pro středně velké a velké podniky získal oficiální akreditaci od firmy TekVizion, zkušební a certifikační laboratoře z amerického Texasu, osvědčující vzájemnou spolupráci mezi dvěma produkty.

Jeden z prvních uživatelů integrovaného řešení Aastra MX-One s Microsoft Lync Morten Gulliksen, produktový manažer ze společnosti Teleconsulting, v tiskovém oznámení uvedl: „Podle našich zkušeností je instalace velmi stabilní a obě komponenty spolupracují bezproblémově. Nová certifikace otevře středně velkým a velkým organizacím možnosti přístupu k funkcím systému Aastra pro řízení hovorů v komplexních prostředích, jako je např. smíšené IP a digitální prostředí.

Integrace s UC platformou Microsoft Lync platí pro Aastra MX-ONE fungující na Telephony Server v softwarové verzi V.4.1 SP3.

Zdroj: AastraKomentáře