Zyxel pro ISP v Pentě

Zyxel Communications Czech, dodavatel aktivních síťových prvků pro SoHo a SMB, oznámil spolupráci s firmou Penta CZ. Spolupráce zahrnuje předprodejní, prodejní, projektovou a marketingovou podporu a je zacílena na dodávku síťových řešení pro firemní sítě a infrastrukturu poskytovatelů internetových služeb (ISP).Komplexní zabezpečení sítě v jednom zařízení pro kanceláře až s 50 lidmi ZyXEL ZyWALL USG 200 je jednou z novinek v portfoliu Penty. Potenciál Penty spatřuji především v silném zákaznickém portfoliu orientovaném na síťové technologie. Networking zde patří mezi strategické komodity a zákazníci jsou dlouhodobými partnery, často z řad lokálních ISP, které zejména chceme oslovit,“ uvedl v tiskovém oznámení Martin Bratičák, Indirect Sales Channel Manager v Zyxelu.

Portfolio ZyXELu pro podnikové sítě, zejména pak firewally řady ZyWALL a managovatelné prvky z kategorií Metro Switch a Business Wireless vhodně doplní naši nabídku o špičková řešení pro SMB,“ doplnil dále Ondřej Levý, produktový manažer značky ve firmě Penta CZ.

Spolupráce Zyxelu s Pentou nemá podobu autorizované distribuce. Smluvní distributoři výrobce nadále zůstávají společnosti 100Mega Distribution, eD system Czech, SWS a Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o Asbis SK, Data, eD system Slovakia a SWS Distribution SK.

Kontakty Ondřeje Levého najdete ve vyhledávači distributorů v profilu Penty. Zamířit můžete také přímo do e-shopu distributora.Komentáře