Zveme vás na ITchallenge: závody ajťáků na horských kolech

IDG Czech Republic vás jako mediální partner zve na závody horských kol „ITchallenge“, které se letos odehrají v sobotu 3. 9. v Kamenici u Prahy. Na letošního vítěze firemních týmů čeká navíc velmi atraktivní cena. Jaká?Zveme vás na  ITchallenge: závody ajťáků na horských kolechExact ITchallenge je závodní a společenská akce pro všechny, kdo pracují v oblasti informačních technologií. Letošní pátý ročník se jede v rámci Van Gillern Cup. „Závod nabízí krásné tratě v délce 30 a 50 km v okolí Kamenice u Prahy,“ láká účastníky Otta Matoušek, ředitel závodu.

Vítěz cyklistického závodu ITchallenge získá kompletní startovné pro dvoučlenný tým na závod Cape Pioneer Trek, který se pojede v Jihoafrické republice v roce 2012.

Startovné v celkové hodnotě přesahující 40 tisíc korun zahrnuje také ubytování a stravu po celou dobu této nádherné šestidenní akce,“ uvedl v tiskovém oznámení Otta Matoušek.

Připraveny jsou závody jednotlivců, smíšených dvojic a minimálně tříčlenných družstev. Účastníci se mohou přihlásit prostřednictvím www.itchallenge.cz.

Sportovní klání ITchallenge tradičně doprovází celá řada aktivit pro celou rodinu: závody a atrakce pro děti, testování kol značek Specialized a Scott či testovací jízdy ve vozech značky Infiniti. Na závěr akce vystoupí rocková kapela Čedič.

Zdroj: ExactKomentáře