VMware: Soutěž pro SMB o 20 tisíc dolarů

Malé a střední firmy mají šanci vyhrát software a služby společnosti VMware v hodnotě 20 tisíc dolarů.VMware: soutěž pro SMB o 20 tisíc dolarůSpolečnost VMware, výrobce v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury, pořádá soutěž „Odvážný plán – cesta k úspěchu“ pro celý region Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

Malá nebo střední firma (SMB) z tohoto regionu, která nejlépe popíše využití řešení VMware pro zjednodušení IT nebo posun k IT jako službě a následnou proměnu podnikání, může vyhrát software a služby VMware v hodnotě 20 000 dolarů.

Účastníci musí v pouhých 200 slovech vysvětlit, jak by využili virtualizační a cloudovou technologii VMware k proměně svého podnikání.

Nejnovější výzkum společnosti Canalys ukázal, že malé a střední firmy plánují zrychlit svůj přechod k virtualizaci a docílit tak efektivity a posunu k IT jako službě. Do roku 2014 bude virtualizováno dvakrát více malých a středních firem.

Jak se zúčastnit

Pro účast v soutěži musí firmy napsat příspěvek ne delší než 200 slov a odeslat ho prostřednictvím internetové stránky soutěže Odvážný plán – cesta k úspěchu (www.thinkingbigcompetition.com) do 31. 7. 2012.

Účastníci by měli nastínit pádné důvody pro využití řešení VMware, předvést kreativitu, schopnost inovativního využití technologií VMware a vysvětlit, jaké produkty by ve své firmě využili. Soutěžící zároveň musí vysvětlit, jak by změřili efekt, který by případná výhra přinesla jejich firmě, ať už z hlediska firemních výsledků nebo proměny podnikání.

Firmy, které se chtějí soutěže zúčastnit, musí mít méně než 1 000 zaměstnanců a být registrované v jedné z následujících zemí: Belgie, Česká republika, oblast Dubaje, Francie, Irsko, Itálie, Izrael, Jižní Afrika, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko nebo Turecko.

Všechny přihlášky budou posuzovány porotou, kterou sestavila společnost VMware. Z deseti finalistů, které porota zhodnotí jako nejzajímavější, bude následně vybrán jediný vítěz. Toho vybere z užší skupiny kandidátů Alistair Edwards, vedoucí analytik firmy Canalys, společně s porotou VMware. Vyhlášení proběhne na konferenci VMworld 2012 v Barceloně.


Zdroj: VMwareKomentáře