VanCo.net distributorem páteřních spojů Trango

Firma VanCo.net, provozovatel internetového obchodu s bezdrátovými technologiemi wifi-shop.cz, se stala autorizovaným distributorem a servisním partnerem páteřních spojů Trango, jejichž výhradní dovoz do České republiky zajišťuje společnost Barco. Co nakoupíte?TrangoLINKGiga a ostatní produkty značky Trango nakoupíte u VanCo.netuSpolupráce mezi Barcem a firmou VanCo.net zahrnuje distribuci, výstavbu, pravidelná školení a kompletní servisní služby zaměřené na menší i větší poskytovatele internetových služeb (ISP).

Wifi-shop.cz tak rozšířil portfolio svých produktů o mikrovlnné páteřní spoje řady TrangoLINK (Apex, Giga, GigaPro, GigaPlus), které jsou určeny pro licencovaná pásma v kmitočtech 11, 15, 18, 23 a 38 GHz. V rámci vzájemné spolupráce zajišťuje společnost VanCo.net také montáž zařízení, certifikační školení, záruční i pozáruční servis včetně SLA a 24 hodinový dohled.

„Technologie Trango je světovým unikátem díky kapacitám převyšující konkurenční technologie Zároveň se jedná o produkt renomovaného, vysoce inovativního výrobce. Je nám proto potěšením, že můžeme přispět ke zvýšení její dostupnosti i u nás, a to s exkluzivním zastoupením pro oblast Čech,“ uvedl v tiskovém oznámení Milan Vonšík, obchodní ředitel firmy VanCo.net.

Trango pro ISP

Mikrovlnné páteřní spoje Trango představují profesionální řešení pro pevné i mobilní 3G/4G páteřní sítě, WiMAX, LTE širokopásmové páteřní spoje, metropolitní, komerční i veřejné bezdrátové sítě. Mezi jejich hlavní výhody patří podle dodavatele, kromě vysoké bezpečnosti a výhodného poměru výkon/cena, zejména flexibilita v měnících se požadavcích na síťovou infrastrukturu, nízká latence pro přenos videa, VoIP, triple-play aplikace a pokročilé možnosti konfigurace.

„V rámci spolupráce se společností VanCo.net se nyní soustřeďujeme zejména na outdoorový páteřní spoj TrangoLINK Apex a licencovaný páteřní spoj TrangoLINK GigaPro,“ doplnil Miroslav Jakšík, jednatel společnosti Barco.

Kompletní nabídku výrobků prodávaných společností VanCo.net naleznete na stránkách internetového obchodu. V případě zájmu o více informací můžete kontaktovat Antona Mlýnského (+420 246 035 465, mlynsky@vanco.cz). Další informace získáte také na stránkách firmy Barco.

Zdroj: VanCo.net, ChannelWorldKomentáře