Tech Data distribuuje tiskárny Samsung pro segment SMB

Tech Data Distribution oznámila rozšíření portfolia tiskáren o produkty značky Samsung určené pro segment malých a středních firem (SMB). Jakou podporu nabízí?Multifunkční laserová tiskárna Samsung CLX 3175fn je jedním z produktů určených pro segment SMB.Distribuci střední a nejvyšší třídy tiskáren Samsung pro SMB segment získala Tech Data pro Českou i Slovenskou republiku. Součástí kontraktu je i oprávnění distribuovat originální spotřební materiál pro tiskárny Samsung.

Do portfolia tak distributor zařadil modely řady ML-28xx a vyšší, SCY-48xx a vyšší, CLP-6xx a vyšší a CLX-62xx a vyšší. Formou subdistribuce nabízí distributor také ostatní modely výrobce a celková nabídka tak aktuálně zahrnuje 55 tiskáren a multifunkcí značky Samsung.

Autorizovaná distribuce resellerům nabízí řadu výhod, v čele s možností zapojení do partnerského programu iFriend společnosti Samsung.

Kromě Tech Daty mají autorizovanou distribuci tiskáren Samsung také 100Mega Distribution, ABC Data, AT Computers a eD'system Czech. Na Slovensku jde o Agem SK, Asbis SK a eD'system Slovakia.

Za tiskárny Samsung je ve společnosti Tech Data Distribution zodpovědný produktový manažer Pavel Jarolímek z obchodní jednotky Periferie a spotřební materiál, jeho kontakty najdete v profilu Tech Data Distribution ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o nabízených produktech získáte na stránkách firmy Samsung.

Zdroj: ChannelWorld, Tech Data DistributionKomentáře