SWS získala Netgear

SWS získala po dvouleté intenzivní spolupráci autorizovanou distribuci výrobce Netgear. Broadline distributor tak posílil v nabídce pro SMB a kromě resellerů chce s novým portfoliem oslovit také ISP a systémové integrátory. Netgear zároveň oznámil, že během prázdnin spustí partnerský program.Datové úložiště ReadyNAS NVX se čtyřmi pozicemi pro pevné disky přináší např. zdvojnásobení výkonu předchozího modelu NV+, podporu pro Time Machine OS Mac X nebo iSCSINa začátku tohoto roku ukončil Netgear po vzájemné dohodě přímou spolupráci s distributorem Abacus Computer. S platností od 1. 7. 2009 pak doplnil svou distribuční síť v České republice o SWS, se kterou spolupracoval již od roku 2007. Do Abacusu je nadále dodáváno vybrané produktové portfolio sub-distribučně.

Na základě nového distribučního kontraktu SWS nabídne svým partnerům kompletní portfolio produktů Netgear pro domácí uživatele a firmy včetně profesionálních úložných zařízení ReadyNAS, bezpečnostních řešení Prosecure či LAN/WAN infrastruktury Prosafe s doživotní zárukou.

„Produkty společnosti Netgear, které jsou ve své třídě naprostou špičkou, výrazně zvyšují naše možnosti v oblasti projektového SMB businessu," uvedl v tiskové zprávě Stanislav Skalička, obchodní ředitel SWS. Kromě malých a středních podniků chce distributor oslovit také nové zákazníky z řad poskytovatelů internetu. „Netgear poskytuje vynikající kvalitu bez kompromisů a otevírá tak nové obchodní příležitosti nejen pro naše obchodní partnery z řad resellerů, ale rovněž firem z řad ISP či systémových integrátorů, kterým budeme schopni nabídnout klíčové technologie za velmi zajímavou cenu," doplnil dále Stanislav Skalička.

Program, školení a rabaty

Dobrou zprávou pro resellery je i to, že Netgear plánuje během prázdnin spuštění partnerského programu. „Autorizovaným resellerům umožní program přístup k demo produktům za velmi atraktivní ceny a také vylepšení profitu formou zpětných rabatů. Součástí programu budou certifikační školení na síťová úložiště ReadyNAS, bezpečnostní produkty Prosecure a LAN/WAN síťové prvky Prosafe," upřesnil plány pro ChannelWorld Aleš Mudruňka, regionální ředitel společnosti Netgear pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Značku Netgear má v SWS na starosti Martin Mikulka, jeho kontakty najdete v profilu SWS v našem vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Dalšími autorizovanými distributory Netgear jsou v České republice AT Computers a eD system Czech. Na Slovensku se jedná o AT Computers SK a eD system Slovakia.Komentáře