Společnosti Cisco a EMC oznámily společné produkty a podporu pro cloudovou infrastrukturu

Společnosti Cisco a EMC Corporation dnes oznámily spolupráci v rámci strategie „tři cesty ke cloudu“, která zahrnuje návrh infrastruktury na míru, referenční architektury a předintegrovanou konvergovanou infrastrukturu.

Společnosti Cisco a EMC oznámily společné produkty a podporu pro cloudovou infrastrukturuSpolečnosti Cisco a EMC oznámily společné produkty a podporu pro cloudovou infrastrukturuCisco a EMC představily nové společné referenční architektury, sladěné pobídky pro partnerské distribuční kanály a integrovanou zákaznickou podporu, které mají zákazníkům usnadnit rychlý přechod ke cloudu.

Tzv. „tři cesty ke cloudu“ tvoří implementace cloudové infrastruktury navržené na míru malých a středních firem, instalace referenčních architektur spolu s řešeními Cisco do infrastruktury s certifikací EMC VSPEX Proven Infrastructure a možnost zakoupení předintegrované konvergované infrastruktury se systémem VCE Vblock.

Pro zákazníky z řad SMB jsou připraveny dvě sjednocené výpočetní referenční architektury Cisco Validated Design (CVD) pro prostředí EMC VSPEX. Architektury CVD jsou navrženy s cílem urychlit přechod k privátnímu cloudu. Konkrétně jde o architektury pro řešení Cisco v prostředí EMC VSPEX na platformách Microsoft Hyper-V a VMware vSphere 5.0.

Přes dvěstě partnerů společností Cisco a EMC absolvovalo školení pro dodávání společných integrovaných řešení. Výrobci zároveň sladili strukturu pobídek, které nabízejí distribučním kanálům, a implementovali systém zákaznické podpory pro produkty VSPEX.

Zdroj: Cisco, EMC
Úvodní foto: © CenturionStudio.it - Fotolia.com

Komentáře