Spočítejte zákazníkům, jak se jim vyplatí zavedení videokonferencí

Výrobce videokonferenčních řešení Tandberg, součást společnosti Cisco, zpřístupnil aplikaci, která vám pomůže vypočítat, jaké úspory vašim zákazníkům může přinést zavedení videokonferencí. Kde aplikaci najdete?Videokonference umožňují společnostem vytvořit flexibilní pracovní prostředí, kde organizace meetingů a účast na nich nepředstavuje žádný problémPodle nedávné analýzy společnosti Frost & Sullivan je údajně možné očekávat, že se region střední a východní Evropy (CEE) stane lídrem v oblasti webových konferencí. V roce 2008 měl tento trh hodnotu 3,2 milionu dolarů a do roku 2014 pravděpodobně poroste více než pětkrát na 16,7 milionu dolarů.

Aplikace Business Advantage Calculator připravená firmou Tandberg poskytuje informace o tom, kolik může firma ušetřit využíváním moderních komunikačních nástrojů, namísto nákladných služebních cest. Kalkulace je založena na průměrných výdajích za cestovné a ubytování nebo také na frekvenci služebních cest. Kalkulátor zároveň dokáže odhadnout, kolik hodin strávil zaměstnance samotným cestováním a vyčíslí tento nevyužitý čas v penězích.

Díky aplikaci můžete zákazníkům jednoduchým způsobem ukázat, jaké výhody přináší využívání videokonferencí oproti tradičním a často méně efektivním metodám komunikace," vysvětlila Anny Janas, marketingová manažerka CEE Cisco Telepresence Technology.

Kalkulačku v české lokalizaci najdete na webu Tandbergu.

Zdroj: Cisco (srpen, 2010)Komentáře