Soft-Tronik Forum 2009 se blíží

Soft-Tronik, distributor s přidanou hodnotou, pořádá 11. 6. v pražském hotelu Hilton konferenci zaměřenou na efektivitu datových center, bezpečnost, networking, virtualizaci a další aktuální témata ze světa podnikového IT. Zbývají poslední místa k registraci!Soft-Tronik Forum 2009 očekává více než tři stovky návštěvníkůVyslechnout si přednášky významných producentů, seznámit se s jejich řešeními a vyměnit si navzájem své zkušenosti, to jsou možnosti, které nabízí letošní Soft-Tronik Forum návštěvníkům z řad resellerů i koncových zákazníků.

Konference nese motto „Spolu postavíme cokoliv!" a distributor na ní spolu s výrobci představí řešení z několika klíčových oblastí IT v podnicích a organizacích, přičemž bude kladen důraz na východiska z konkrétních problémů, se kterými se můžete aktuálně setkávat.

Předmětem diskuzí tak budou zejména řešení, která odpovídají na aktuální požadavky moderní podnikové IT infrastruktury, jako je virtualizace, doručování aplikací, bezpečnost, budování efektivních a dynamických datových center, networking a další.

Během dopoledne si budete moci vyslechnout nejvýznamnější příspěvky hlavních partnerů konference, odpoledne pak bude tematicky rozděleno na několik sekcí diskutujících témata jako:

  • řešení pro efektivní datová centra
  • to nejlepší z bezpečnosti IT
  • přístup k aplikacím nebo síťové systémy

Chybět nebudou ani partnerské expozice a demo ukázky prezentovaných řešení.

Mezi partnery konference patří společnosti Citrix, F5 Networks, Juniper Networks, NetApp a Sun Microsystems a mnozí další. Těšit se tak můžete na prezentace řady řešení, která nabízejí organizacím zvýšení konkurenceschopnosti ve smyslu podpory obchodních aktivit, efektivity i flexibility.

Účast na konferenci je bezplatná po předchozí registraci, nicméně zbývá několik posledních míst. V případě zájmu proto neváhejte s vyplněním svých údajů zde. Podívat se můžete také na podrobný program.

Akce se koná v hotelu Hilton Praha na adrese Pobřežní 1. Začátek je naplánován na 9 hodin. Další informace můžete získat na oficiální prezentaci akce tady, případně v našem přehledu partnerských setkání a seminářů.Komentáře