Servodata vás zve na seminář a konferenci

Servodata, distributor s přidanou hodnotou, vás zve na seminář o nastupující generaci virtualizačních technologií od společnosti Red Hat a na konferenci zaměřenou na produkty JBoss. Kdy se konají a co vás na nich čeká?Servodata pořádá dvě odborné akce pro partneryHned dvě odborné akce připravila Servodata na červen.

Seminář „Nastupující generace virtualizačních technologií od společnosti Red Hat" se zaměří na na oblast výkonu, bezpečnosti a představení nového nástroje pro centrální správu virtuální infrastruktury.

Seminář je určen pro vedoucí projektů v oblasti infrastruktury, IT manažery a IT pracovníky. Odpolední část pak distributor doporučuje pracovníkům, kteří pracují s technologiemi.

Místem konání akce je sídlo distributora Servodata, Dolnoměcholupská 12, Praha 10 a navštívit jí můžete 16. 6. 2009 od 9.30 hodin. Nejprve se ale musíte zaregistrovat prostřednictvím e-mailu vorackova@servodata.net. Nejzašší termín registrace je 12. 6. 2009. Nezapomeňte uvést, zda budete mít zájem o návštěvu odpolední laboratoře.

Podrobný program najdete na webu distributora zde, případně v našem přehledu akcí a seminářů tady.

Na konferenci JBoss 2009 vám zástupci distributora a výrobce představí nové produkty, které umožní významné úspory při tvorbě i provozování aplikací postavených na produktech JBoss Enterprise Middleware. Současně se zaměří i na integraci aplikací prostřednictvím ESB a na optimální správu middleware platformy. V průběhu akce se můžete těšit na představení konkrétních referencí nabízeného řešení.

Konference je zaměřena primárně pracovníky v oblasti návrhu a realizace middleware aplikací, IT manažery a pracovníky odpovědné za management middleware infrastruktury.

Místem konání akce je sídlo distributora Servodata, Dolnoměcholupská 12, Praha 10 a navštívit jí můžete 18. 6. 2009 od 9 hodin. Nejprve se ale musíte zaregistrovat prostřednictvím e-mailu vorackova@servodata.net, a to do 15. 6. 2009.

Podrobný program najdete na webu distributora zde, případně v našem přehledu akcí a seminářů tady.Komentáře